Hledat

Ubytování

Ubytování město Altenberg

Ve městě Altenberg (Německo) máme celkem 44 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Altenberg

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Altenberg

Ferienwohnung "Liftblick 1" im Kurort Altenberg

10

Ferienwohnung "Liftblick 1" im Kurort Altenberg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung "Liftblick 1" im Kurort Altenberg. Ferienwohnung Liftblick 1 Altenberg in Kurort Altenberg provides accommodation with free WiFi, 10 km from Manufactory Glashütte Original and 500 metres... Ubytování Ferienwohnung "Liftblick 1" im Kurort Altenberg se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altenberg Ferienwohnung „Liftblick“

9,9

Altenberg Ferienwohnung „Liftblick“

Ubytování (Apartmán) Altenberg Ferienwohnung „Liftblick“. Featuring barbecue facilities and a garden, Altenberg Ferienwohnung „Liftblick“ offers accommodation in Kurort Altenberg with free WiFi and mountain views. Ubytování Altenberg Ferienwohnung „Liftblick“ se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beerenhaus

9,9

Beerenhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Beerenhaus. Featuring garden views, Beerenhaus offers accommodation with a terrace and a kettle, around 21 km from Manufactory Glashütte Original. Ubytování Beerenhaus se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Renner

9,7

Ferienwohnung Renner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Renner. Featuring garden views, Ferienwohnung Renner offers accommodation with a garden and a balcony, around 19 km from Manufactory Glashütte Original. Ubytování Ferienwohnung Renner se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Tooren

9,7

Ferienhaus Tooren

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Tooren. Located just 19 km from Manufactory Glashütte Original, Ferienhaus Tooren provides accommodation in Kurort Altenberg with access to a garden, ski-to-door... Ubytování Ferienhaus Tooren se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Petzold

9,6

Ferienwohnung Petzold

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Petzold. Ferienwohnung Petzold is situated in Altenberge and offers barbecue facilities and a garden. The apartment has mountain views and is 32 km from Dresden. Ubytování Ferienwohnung Petzold se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holzblockhaus

9,6

Holzblockhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Holzblockhaus. Boasting garden views, Holzblockhaus provides accommodation with ski-to-door access and a patio, around 20 km from Manufactory Glashütte Original. Ubytování Holzblockhaus se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beerenvilla

9,5

Beerenvilla

Ubytování (Penzion) Beerenvilla. Beerenvilla is quietly and idyllically located in Zinnwald-Georgenfeld, offering views of the eastern Erzgebirge mountains or neighbouring Czech Republic. Ubytování Beerenvilla se nachází ve městě (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Fernblick Altenbeg

9,5

Ferienhaus Fernblick Altenbeg

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Fernblick Altenbeg. Featuring ski-to-door access and a terrace, Ferienhaus Fernblick Altenbeg offers accommodation in Kurort Altenberg with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienhaus Fernblick Altenbeg se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Meierbaude

9,5

Gästehaus Meierbaude

Ubytování (Prázdninový dům) Gästehaus Meierbaude. Featuring a restaurant, a shared lounge, and a garden, Gästehaus Meierbaude provides accommodation in Kurort Altenberg with free WiFi and river views. Ubytování Gästehaus Meierbaude se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Angelika

9,5

Villa Angelika

Ubytování (Apartmány) Villa Angelika. Set in the Kipsdorf district of Altenberg, Villa Angelika boasts a seasonal outdoor pool and barbecue. Seiffen is 40 km away. Ubytování Villa Angelika se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko).

Pension Sartor

9,4

Pension Sartor

Ubytování (Penzion) Pension Sartor. Pension Sartor má klidnou a idylickou polohu v pohoří Erzgebirge a nabízí útulné bydlení, saunu, velkou zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Sartor se nachází ve městě (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 028 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung-Kubis

9,3

Ferienwohnung-Kubis

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung-Kubis. Hotel Ferienwohnung-Kubis se nachází v Kurort Altenbergu, 20 km od Manufactory Glashütte Original. Ubytování Ferienwohnung-Kubis se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klügelhütte

9,3

Klügelhütte

Ubytování (Penzion) Klügelhütte. Situated in Kurort Altenberg, within 20 km of Manufactory Glashütte Original and 5 km of Sommerrodelbahn Altenberg bob slide, Klügelhütte features... Ubytování Klügelhütte se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghaus Frieda

9,2

Berghaus Frieda

Ubytování (Prázdninový dům) Berghaus Frieda. Offering a garden and garden view, Berghaus Frieda is situated in Kurort Altenberg, 15 km from Manufactory Glashütte Original and 700 metres from... Ubytování Berghaus Frieda se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko).

Haus Tadeus

9,2

Haus Tadeus

Ubytování (Apartmány) Haus Tadeus. Located in Kurort Altenberg, Haus Tadeus offers accommodation with free WiFi and a garden with a terrace. Ubytování Haus Tadeus se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 652 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel garni-Ferienanlage Zum Silberstollen

9,2

Hotel garni-Ferienanlage Zum Silberstollen

Ubytování (Prázdninový areál) Hotel garni-Ferienanlage Zum Silberstollen. This hotel lies in beautiful forest countryside in the Schellerhau district, a 5-minute drive from Altenberg town centre. Ubytování Hotel garni-Ferienanlage Zum Silberstollen se nachází ve městě (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erzgebirgshotel Misnia Bärenfels

9,1

Erzgebirgshotel Misnia Bärenfels

Ubytování (Hotel) Erzgebirgshotel Misnia Bärenfels. Set in Kurort Altenberg, within 10 km of Manufactory Glashütte Original and 4. Ubytování Erzgebirgshotel Misnia Bärenfels se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Naturhotel Gasthof Bärenfels

9

Naturhotel Gasthof Bärenfels

Ubytování (Hotel) Naturhotel Gasthof Bärenfels. Tento 3hvězdičkový hotel nabízí tradiční pohostinnost v lázeňském městě Kurort Altenberg v Krušných horách. Ubytování Naturhotel Gasthof Bärenfels se nachází ve městě (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 456 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldhaus St. Egidien

9

Waldhaus St. Egidien

Ubytování (Prázdninový dům) Waldhaus St. Egidien. Boasting a balcony with mountain views, and a garden and barbecue facilities, Waldhaus St. Ubytování Waldhaus St. Egidien se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Marie Ferienwohnung

9

Villa Marie Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Villa Marie Ferienwohnung. Featuring mountain views, Villa Marie Ferienwohnung provides accommodation with a balcony and a kettle, around 14 km from Manufactory Glashütte Original. Ubytování Villa Marie Ferienwohnung se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erzgebirgsholzhaus am Lugstein

8,9

Erzgebirgsholzhaus am Lugstein

Ubytování (Prázdninový dům) Erzgebirgsholzhaus am Lugstein. Boasting garden views, Erzgebirgsholzhaus am Lugstein offers accommodation with a balcony and a kettle, around 20 km from Manufactory Glashütte Original. Ubytování Erzgebirgsholzhaus am Lugstein se nachází ve městě (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Kobär

8,9

Gasthaus Kobär

Ubytování (Penzion) Gasthaus Kobär. This family-run hotel in Altenberg is an ideal base for hiking and cycling in the surrounding Erzgebirge Mountains. Ubytování Gasthaus Kobär se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 380 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schaarschmidt

8,9

Ferienwohnung Schaarschmidt

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schaarschmidt. Ferienwohnung Schaarschmidt is located in Kurort Altenberg, 6 km from Manufactory Glashütte Original, 5 km from Bob Track Altenberg, as well as 5 km from... Ubytování Ferienwohnung Schaarschmidt se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rumrich

8,9

Apartment Rumrich

Ubytování (Apartmány) Apartment Rumrich. Apartment Rumrich features garden views, free WiFi and free private parking, located in Kurort Altenberg, 15 km from Manufactory Glashütte Original. Ubytování Apartment Rumrich se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Haus Pentacon

8,9

Pension Haus Pentacon

Ubytování (Penzion) Pension Haus Pentacon. Offering ski-to-door access and ski storage space, Pension Haus Pentacon is located in the Schellerhau district of Kurort Altenberg in the Saxony Region. Ubytování Pension Haus Pentacon se nachází ve městě (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restaurant&Pension "Bergglöck`l" Altenberg

8,8

Restaurant&Pension "Bergglöck`l" Altenberg

Ubytování (Penzion) Restaurant&Pension "Bergglöck`l" Altenberg. Set in Altenberg, this accommodation is only 200 metres from the nearest ski lift. It features free Wi-Fi, a sun terrace and free ski storage facilities. Ubytování Restaurant&Pension "Bergglöck`l" Altenberg se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kleinhohenfichten

8,7

Kleinhohenfichten

Ubytování (Prázdninový dům) Kleinhohenfichten. Boasting garden views, Kleinhohenfichten offers accommodation with a garden, ski-to-door access and barbecue facilities, around 15 km from Manufactory... Ubytování Kleinhohenfichten se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Am Skihang

8,6

Ferienhaus Am Skihang

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienhaus Am Skihang. Ferienhaus Am Skihang se nachází jen 60 metrů od lyžařského vleku a nabízí apartmány s možností vlastního stravování a krásným výhledem na okolní Krušné... Ubytování Ferienhaus Am Skihang se nachází ve městě (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Waldeck

8,6

Haus Waldeck

Ubytování (Apartmán) Haus Waldeck. Boasting a garden and barbecue facilities, Haus Waldeck provides accommodation in Kurort Altenberg with free WiFi and mountain views. Ubytování Haus Waldeck se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghotel Friedrichshöhe

8,4

Berghotel Friedrichshöhe

Ubytování (Hotel) Berghotel Friedrichshöhe. Tento tradiční turistický hotel se nachází na okraji Oberbärenburgu uprostřed krásné krajiny v Krušných horách. Ubytování Berghotel Friedrichshöhe se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 456 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Uhlig

8,4

Ferienwohnung Uhlig

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Uhlig. Located in Kurort Altenberg in the Saxony region, Ferienwohnung Uhlig provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Ferienwohnung Uhlig se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zum Bären

8,1

Hotel Zum Bären

Ubytování (Hotel) Hotel Zum Bären. Tento rodinný 4hvězdičkový hotel se nachází uprostřed Krušných hor v nadmořské výšce 750 metrů a nabízí ubytování s nádherným výhledem, nabídkou tradičních... Ubytování Hotel Zum Bären se nachází ve městě (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Falkenhain

8,1

Gasthaus Falkenhain

Ubytování (Penzion) Gasthaus Falkenhain. This family-run guest house enjoys an idyllic location in the Falkenhain district of the health resort of Altenberg. Gasthaus Falkenhain offers free Wi-Fi. Ubytování Gasthaus Falkenhain se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Helenenhof

8,1

Helenenhof

Ubytování (Penzion) Helenenhof. Located approximately 37 kilometres from the state capital of Dresden, you find this idyllic and tranquil mountainside guesthouse within the scenic health... Ubytování Helenenhof se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 077 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ahorn Waldhotel Altenberg

7,9

Ahorn Waldhotel Altenberg

Ubytování (Hotel) Ahorn Waldhotel Altenberg. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází ve čtvrti Schellerhau v Altenbergu, v malebných Krušných horách. Ubytování Ahorn Waldhotel Altenberg se nachází ve městě (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ladenmühle

7,8

Hotel Ladenmühle

Ubytování (Hotel) Hotel Ladenmühle. Tento rodinný hotel je situován uprostřed lesů v Krušných horách v obci Hirschsprung u města Altenberg a je naprosto idylickým místem pro dovolenou v... Ubytování Hotel Ladenmühle se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Zinnwaldstubl

7,5

Pension Zinnwaldstubl

Ubytování (Hotel) Pension Zinnwaldstubl. Gästehaus & Hostel Zinnwaldstübl se nachází ve městě Kurort Altenberg, 13 km od Manufactory Glashütte Original, asi 3,1 km od Sommerrodelbahn Altenberg a 6... Ubytování Pension Zinnwaldstubl se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Lugsteinhof

7,5

Hotel Lugsteinhof

Ubytování (Hotel) Hotel Lugsteinhof. Hotel Lugsteinhof se nachází ve městě Kurort Altenberg a nabízí rozsáhlé wellness centrum, krytý bazén a vířivku. Ubytování Hotel Lugsteinhof se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Langer

7,5

Ferienwohnungen Langer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Langer. Situated in Kurort Altenberg in the Saxony region with Sommerrodelbahn Altenberg bob slide nearby, Ferienwohnungen Langer features accommodation with free... Ubytování Ferienwohnungen Langer se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Zinnwald

Ferienhaus Zinnwald

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Zinnwald. Offering a garden and garden view, Ferienhaus Zinnwald is set in Kurort Altenberg, 19 km from Manufactory Glashütte Original and 5 km from Sommerrodelbahn... Ubytování Ferienhaus Zinnwald se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Talruhe

Haus Talruhe

Ubytování (Apartmán) Haus Talruhe. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Haus Talruhe features accommodation in Kurort Altenberg with free WiFi and garden views. Ubytování Haus Talruhe se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghaus Falkenhorst

Berghaus Falkenhorst

Ubytování (Prázdninový dům) Berghaus Falkenhorst. Berghaus Falkenhorst is situated in Kurort Altenberg, 6 km from Manufactory Glashütte Original, 1. Ubytování Berghaus Falkenhorst se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko).

Bungalowdorf Klein Budelsdorf

Bungalowdorf Klein Budelsdorf

Ubytování (Prázdninový dům) Bungalowdorf Klein Budelsdorf. Boasting mountain views, Bungalowdorf Klein Budelsdorf features accommodation with a terrace and a kettle, around 12 km from Manufactory Glashütte... Ubytování Bungalowdorf Klein Budelsdorf se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Unger

Villa Unger

Ubytování (Vila) Villa Unger. Located just 10 km from Manufactory Glashütte Original, Villa Unger provides accommodation in Kurort Altenberg with access to a shared lounge, a garden, as... Ubytování Villa Unger se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung - [#59100]

Ferienwohnung - [#59100]

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung - [#59100]. Situated in Kurort Altenberg, 9 km from Manufactory Glashütte Original and 4. Ubytování Ferienwohnung - [#59100] se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa-Unger

Villa-Unger

Ubytování (Vila) Villa-Unger. Villa-Unger in Kurort Altenberg offers accommodation with free WiFi, 15 km from Manufactory Glashütte Original, less than 1 km from Sommerrodelbahn... Ubytování Villa-Unger se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lohse

Ferienwohnung Lohse

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lohse. Located in Kurort Altenberg, 2.9 km from Sommerrodelbahn Altenberg bob slide and 6 km from Bob Track Altenberg, Ferienwohnung Lohse provides accommodation... Ubytování Ferienwohnung Lohse se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Gründel

Haus am Gründel

Ubytování (Apartmán) Haus am Gründel. Located 11 km from Manufactory Glashütte Original, Haus am Gründel offers accommodation in Kurort Altenberg. The property is 3. Ubytování Haus am Gründel se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko).

Appartment 2 - [#59102]

Appartment 2 - [#59102]

Ubytování (Apartmán) Appartment 2 - [#59102]. Set 9 km from Manufactory Glashütte Original and 4.1 km from Bob Track Altenberg in Kurort Altenberg, Appartment 2 - [#59102] offers accommodation with a... Ubytování Appartment 2 - [#59102] se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Mäschker

Ferienwohnung Mäschker

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mäschker. Located less than 1 km from Sommerrodelbahn Altenberg bob slide and 3. Ubytování Ferienwohnung Mäschker se nachází ve městě Altenberg (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Altenberg

Město Altenberg se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 44 hotelů a ubytování ve městě Altenberg.