Hledat

Ubytování

Ubytování město Bergen

Ve městě Bergen (Německo) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Bergen

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Bergen

Three B's Bed and Breakfast

9,5

Three B's Bed and Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Three B's Bed and Breakfast. Set in Berge, 34 km from Lingen, Three B's Bed and Breakfast offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Three B's Bed and Breakfast se nachází ve městě Bergen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forsthof ferienwohnung

9,4

Forsthof ferienwohnung

Ubytování (Apartmány) Forsthof ferienwohnung. Forsthof ferienwohnung features garden views, free WiFi and free private parking, located in Bergen, 3.8 km from St. Mary's Cathedral, Hildesheim. Ubytování Forsthof ferienwohnung se nachází ve městě Bergen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnung Nähe Heidepark

9,4

Wohnung Nähe Heidepark

Ubytování (Apartmán) Wohnung Nähe Heidepark. Wohnung Nähe Heidepark is located in Bergen and provides a patio, garden, and free WiFi. The property features garden views. Ubytování Wohnung Nähe Heidepark se nachází ve městě Bergen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Bärenhaus

9

Das Bärenhaus

Ubytování (Hotel) Das Bärenhaus. This family-friendly hotel offers rooms in a classic, English country style, with four-poster beds and antiques. It lies in the southern Lüneberg Heath. Ubytování Das Bärenhaus se nachází ve městě Bergen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Hof Ehlers

9

Pension Hof Ehlers

Ubytování (Penzion) Pension Hof Ehlers. Offering free WiFi, Pension Hof Ehlers offers accommodation in Bergen. With a garden, the property also features a terrace, as well as a shared lounge. Ubytování Pension Hof Ehlers se nachází ve městě Bergen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gradierwerk Sülze

8,9

Gradierwerk Sülze

Ubytování (Bed and breakfast) Gradierwerk Sülze. Set in Bergen, 44 km from Bispingen, Gradierwerk Sülze offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Gradierwerk Sülze se nachází ve městě Bergen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alte Heimat

8,9

Alte Heimat

Ubytování (Penzion – hostinec) Alte Heimat. Set in Berge, Alte Heimat has a restaurant, bar and free WiFi throughout the property. The inn features family rooms. Ubytování Alte Heimat se nachází ve městě Bergen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Piano

8,9

Hotel Piano

Ubytování (Hotel) Hotel Piano. Located in Bergen, Hotel Piano features a restaurant, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. The hotel has family rooms. Ubytování Hotel Piano se nachází ve městě Bergen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seminar HOTEL Schulz

8,8

Seminar HOTEL Schulz

Ubytování (Hotel) Seminar HOTEL Schulz. This hotel enjoys a privileged location directly in the southern Lüneburg heath, near the Heidepark theme park in Soltau. Ubytování Seminar HOTEL Schulz se nachází ve městě (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rosenhof

8,7

Hotel Rosenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Rosenhof. Situated in Bergen, 9 km from St. Mary's Cathedral, Hildesheim, Hotel Rosenhof features accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytování Hotel Rosenhof se nachází ve městě Bergen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Im Alten Bahnhof

8,7

Im Alten Bahnhof

Ubytování (Penzion – hostinec) Im Alten Bahnhof. Featuring a restaurant, Im Alten Bahnhof is located in Bergen. The accommodation features free WiFi. Ubytování Im Alten Bahnhof se nachází ve městě Bergen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lange

8,5

Ferienwohnung Lange

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lange. Located in Bergen, just 1.6 km from the centre, Ferienwohnung Lange provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Lange se nachází ve městě Bergen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Dralle

8,4

Hotel Dralle

Ubytování (Hotel) Hotel Dralle. Tento starý hotel stojí v centru Bergenu. Představuje komfortní zázemí pro sport a rekreaci v krajině Greater Celle. Ubytování Hotel Dralle se nachází ve městě Bergen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Nr.9

8

Ferienwohnung Nr.9

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Nr.9. Situated in Bergen in the Lower-Saxony region, Ferienwohnung Nr.9 has a balcony and garden views. Ubytování Ferienwohnung Nr.9 se nachází ve městě Bergen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Desperados Hotel

8

Desperados Hotel

Ubytování (Penzion) Desperados Hotel. This Mexican steak house and hotel in Bergen offers modern and functionally furnished rooms, a generous selection of Latin American and other international... Ubytování Desperados Hotel se nachází ve městě Bergen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Michaelishof

8

Landhotel Michaelishof

Ubytování (Penzion) Landhotel Michaelishof. This family-run, country hotel lies in a tranquil location next to the Südheide nature park, in the town of Bergen, in the Lüneburg Heath. Ubytování Landhotel Michaelishof se nachází ve městě Bergen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Cäfchen

7,7

Hotel Cäfchen

Ubytování (Hotel) Hotel Cäfchen. Set in Bergen, 5 km from St. Mary's Cathedral, Hildesheim, Hotel Cäfchen offers accommodation with a bar, free private parking and a garden. Ubytování Hotel Cäfchen se nachází ve městě Bergen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 105 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Heidelandhaus

Heidelandhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Heidelandhaus. Heidelandhaus is situated in Bergen and offers a garden. The accommodation is 47 km from Hannover. The holiday home offers a terrace. Ubytování Heidelandhaus se nachází ve městě Bergen (Německo - Dolní Sasko).

Ferienwohnung Mühlendamm

Ferienwohnung Mühlendamm

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mühlendamm. Located in Bergen in the Lower-Saxony region, Ferienwohnung Mühlendamm features a garden. Ubytování Ferienwohnung Mühlendamm se nachází ve městě Bergen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alte Schule Bollersen

Alte Schule Bollersen

Ubytování (Prázdninový dům) Alte Schule Bollersen. Located in Bergen in the Lower-Saxony region, Alte Schule Bollersen features a terrace. Ubytování Alte Schule Bollersen se nachází ve městě Bergen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 179 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Bergen

Město Bergen se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Bergen.