Hledat

Ubytování

Ubytování město Bergen

Ve městě Bergen (Německo) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Bergen

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Bergen

Ferienwohnung Weitermann

9,8

Ferienwohnung Weitermann

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Weitermann. Situated in Berg in the Bavaria region, Ferienwohnung Weitermann features a terrace. Ubytování Ferienwohnung Weitermann se nachází ve městě Bergen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bungalow Bergen

9,8

Bungalow Bergen

Ubytování (Prázdninový dům) Bungalow Bergen. Featuring a terrace, Bungalow Bergen offers accommodation in Bergen with free WiFi and garden views. Located 2. Ubytování Bungalow Bergen se nachází ve městě Bergen (Německo - Bavorsko).

Ferienwohnung "Am Eisenbühl"

9,8

Ferienwohnung "Am Eisenbühl"

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung "Am Eisenbühl". Ferienwohnung "Am Eisenbühl" offers pet-friendly accommodation in Berg. The unit is 8 km from Bad Steben. Free WiFi is provided . Ubytování Ferienwohnung "Am Eisenbühl" se nachází ve městě Bergen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familie Seibert

9,7

Familie Seibert

Ubytování (Apartmán) Familie Seibert. Apartmán Familie Seibert se nachází ve městě Bergen, nedaleko lanovky Hochfelln Seilbahnen Sektion 1. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Familie Seibert se nachází ve městě Bergen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Wolfrum

9,7

Ferienhof Wolfrum

Ubytování (Apartmány) Ferienhof Wolfrum. Located in Berg, 37 km from Plauen, Ferienhof Wolfrum provides a garden and free WiFi. Ubytování Ferienhof Wolfrum se nachází ve městě Bergen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rustico-Im-Unterallgaeu

9,6

Rustico-Im-Unterallgaeu

Ubytování (Apartmán) Rustico-Im-Unterallgaeu. Rustico-Im-Unterallgaeu is set in Berg. The accommodation has free WiFi throughout the property. Ubytování Rustico-Im-Unterallgaeu se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhausgarten Bunzmann

9,6

Landhausgarten Bunzmann

Ubytování (Apartmán) Landhausgarten Bunzmann. Landhausgarten Bunzmann is set in Berg. The accommodation is 37 km from Plauen, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on... Ubytování Landhausgarten Bunzmann se nachází ve městě Bergen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gastl Ferienwohnung und Bootsverleih

9,6

Gastl Ferienwohnung und Bootsverleih

Ubytování (Apartmán) Gastl Ferienwohnung und Bootsverleih. Set in Berg in the Bavaria region, Gastl Ferienwohnung und Bootsverleih features a balcony and lake views. Ubytování Gastl Ferienwohnung und Bootsverleih se nachází ve městě Bergen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension am Kirschgarten

9,5

Pension am Kirschgarten

Ubytování (Penzion) Pension am Kirschgarten. Pension am Kirschgarten is located in Gößweinstein and features a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Pension am Kirschgarten se nachází ve městě Bergen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Salzburger Hof

8,9

Hotel Salzburger Hof

Ubytování (Hotel) Hotel Salzburger Hof. Tento hotel se nachází v lázních ve městě Bergen, 10 minut jízdy od Chiemského jezera, a hostům nabízí ubytování v pokojích s bezplatným Wi-Fi, neplacené... Ubytování Hotel Salzburger Hof se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restaurant Olympia & Apartments

8,8

Restaurant Olympia & Apartments

Ubytování (Apartmány) Restaurant Olympia & Apartments. Restaurant Olympia & Apartments se nachází v Bergenu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Ubytování Restaurant Olympia & Apartments se nachází ve městě Bergen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Alpin

8,7

Gästehaus Alpin

Ubytování (Penzion) Gästehaus Alpin. This traditional guest house offers free breakfast and free private parking. Ubytování Gästehaus Alpin se nachází ve městě Bergen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Mariandl

8,7

Hotel Mariandl

Ubytování (Penzion) Hotel Mariandl. Tento tradiční bavorský penzion stojí na úpatí hory Hochfelln. Ubytování Hotel Mariandl se nachází ve městě (Německo - Bavorsko).

DIE POST Landgasthof Aufkirchen

8,7

DIE POST Landgasthof Aufkirchen

Ubytování (Hotel) DIE POST Landgasthof Aufkirchen. The elegant Landgasthof Aufkirchen offers comfortable rooms, a library, and a room with a fireplace in the town of Berg. Ubytování DIE POST Landgasthof Aufkirchen se nachází ve městě Bergen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Saeulner-Hof

8,4

Hotel Garni Saeulner-Hof

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Saeulner-Hof. Hotel Garni Saeulner-Hof features free WiFi and views of mountain in Bergen. Ubytování Hotel Garni Saeulner-Hof se nachází ve městě Bergen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chiemgau Hotel Viktoria

8,3

Chiemgau Hotel Viktoria

Ubytování (Hotel) Chiemgau Hotel Viktoria. Tento hotel se nachází v obci Bernhaupten a nabízí nádherný výhled na Chiemgauské Alpy i vynikající dostupnost z dálnice A8. Ubytování Chiemgau Hotel Viktoria se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mühlwinkler Hof

8,2

Mühlwinkler Hof

Ubytování (Penzion) Mühlwinkler Hof. Located in Bergen, 50 metres from Hochfelln Seilbahnen Sektion 1, Mühlwinkler Hof provides accommodation with a restaurant, free private parking and a... Ubytování Mühlwinkler Hof se nachází ve městě Bergen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergener Hof

8

Bergener Hof

Ubytování (Penzion) Bergener Hof. Hotel Bergener Hof se nachází na úpatí hory Hochfelln jen pár kroků od centra Bergenu, na jedinečném a idylickém místě vedle potoka. Ubytování Bergener Hof se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schusterhof

7,9

Schusterhof

Ubytování (Chata) Schusterhof. Located 2.9 km from Hochfelln Seilbahnen Sektion 1, Schusterhof provides accommodation with free bikes, a terrace and a shared kitchen for your... Ubytování Schusterhof se nachází ve městě Bergen (Německo - Bavorsko).

Residenz Bergsonne - Talbi

Residenz Bergsonne - Talbi

Ubytování (Apartmán) Residenz Bergsonne - Talbi. Situated in Bergen, Residenz Bergsonne - Talbi features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Residenz Bergsonne - Talbi se nachází ve městě Bergen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bio Ferienhof Erzengel

Bio Ferienhof Erzengel

Ubytování (Apartmán) Bio Ferienhof Erzengel. Bio Ferienhof Erzengel is located in Berg. The accommodation is 49 km from Bad Elster, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Bio Ferienhof Erzengel se nachází ve městě Bergen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Schusterhof

Ferienhaus Schusterhof

Ubytování (Chata) Ferienhaus Schusterhof. Located just 2.9 km from Hochfelln Seilbahnen Sektion 1, Ferienhaus Schusterhof provides accommodation in Bergen with access to free bikes, a shared... Ubytování Ferienhaus Schusterhof se nachází ve městě Bergen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Hochfelln ****

Ferienhaus Hochfelln ****

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Hochfelln ****. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Ferienhaus Hochfelln **** is located in Bergen. Ubytování Ferienhaus Hochfelln **** se nachází ve městě Bergen (Německo - Bavorsko).

Apartment Schellenberg 20

Apartment Schellenberg 20

Ubytování (Apartmán) Apartment Schellenberg 20. Boasting garden views, Apartment Schellenberg 20 provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2 km from Hochfelln Seilbahnen Sektion 1. Ubytování Apartment Schellenberg 20 se nachází ve městě Bergen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chiemgau Idyll

Chiemgau Idyll

Ubytování (Apartmán) Chiemgau Idyll. Offering free WiFi and mountain views, Chiemgau Idyll is an accommodation located in Bergen. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Chiemgau Idyll se nachází ve městě Bergen (Německo - Bavorsko).

Ubytování v německém městě Bergen

Město Bergen se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Bergen.