Hledat

Ubytování

Ubytování město Bergkirchen

Ve městě Bergkirchen (Německo) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Bergkirchen

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Bergkirchen

Hotel Gasthof Groß

8,6

Hotel Gasthof Groß

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Groß. This family-run hotel enjoys a quiet location in Bergkirchen, a 30-minute drive north of Munich city centre. Ubytování Hotel Gasthof Groß se nachází ve městě Bergkirchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amaro Hotel

8,5

Amaro Hotel

Ubytování (Hotel) Amaro Hotel. Stylový hotel Amaro se nachází v Bergkirchenu, pouhých 20 minut jízdy od mezinárodního letiště Mnichov, výstaviště i arény Allianz, a nabízí světlé a... Ubytování Amaro Hotel se nachází ve městě Bergkirchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wirtshaus Oberbachern

7,8

Wirtshaus Oberbachern

Ubytování (Hotel) Wirtshaus Oberbachern. Boasting a restaurant, Wirtshaus Oberbachern is situated in Bergkirchen. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Wirtshaus Oberbachern se nachází ve městě Bergkirchen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Bergkirchen

Město Bergkirchen se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Bergkirchen.