Hledat

Ubytování

Ubytování město Bernbeuren

Ve městě Bernbeuren (Německo) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Bernbeuren

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Bernbeuren

Panoramagasthof auf dem Auerberg

9

Panoramagasthof auf dem Auerberg

Ubytování (Hotel) Panoramagasthof auf dem Auerberg. Tento 3hvězdičkový hotel vyšší kategorie se nachází na krásném místě na bavorské hoře Auerberg. Ubytování Panoramagasthof auf dem Auerberg se nachází ve městě Bernbeuren (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Doldewirt

6,8

Landgasthof Doldewirt

Ubytování (Penzion) Landgasthof Doldewirt. Tento penzion se nachází v centru města Bernbeuren, na úpatí hory Auerberg. Ubytování Landgasthof Doldewirt se nachází ve městě Bernbeuren (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gast-Zimmer

Gast-Zimmer

Ubytování (Privát) Gast-Zimmer. Located in Bernbeuren, 41 km from Murnau am Staffelsee, Gast-Zimmer provides a shared lounge and free WiFi. The homestay offers a terrace. Ubytování Gast-Zimmer se nachází ve městě Bernbeuren (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Bernbeuren

Město Bernbeuren se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Bernbeuren.