Hledat

Ubytování

Ubytování město Bernried

Ve městě Bernried (Německo) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Bernried

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Bernried

Wildwuchs Luxury Holiday Homes

9,4

Wildwuchs Luxury Holiday Homes

Ubytování (Prázdninové domy) Wildwuchs Luxury Holiday Homes. Located in Bernried in the Bavaria region, Wildwuchs Luxury Holiday Homes provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Wildwuchs Luxury Holiday Homes se nachází ve městě Bernried (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bernrieder Hof

9,1

Bernrieder Hof

Ubytování (Hotel) Bernrieder Hof. This quietly located 3-star Superior hotel in the village of Bernried invites you to enjoy a range of wellness treatments and sports activities in the... Ubytování Bernrieder Hof se nachází ve městě Bernried (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Drei Rosen

8,9

Landgasthof Drei Rosen

Ubytování (Penzion) Landgasthof Drei Rosen. This hotel in Bernried is just a 4-minute walk from the lovely Starnberg Lake. Ubytování Landgasthof Drei Rosen se nachází ve městě Bernried (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Reblingerhof

8,6

Hotel Reblingerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Reblingerhof. This peaceful 4-star hotel in the Bavarian Forest has an indoor pool, an exotic spa and a restaurant with 3 rooms. Ubytování Hotel Reblingerhof se nachází ve městě Bernried (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schloss Egg

8,6

Schloss Egg

Ubytování (Bed and breakfast) Schloss Egg. Located in Bernried in the Bavaria region, Schloss Egg provides accommodation with free private parking. Ubytování Schloss Egg se nachází ve městě Bernried (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Seeblick

8,1

Hotel Seeblick

Ubytování (Hotel) Hotel Seeblick. This hotel is a beautiful Alpine-style building in the town of Bernried, directly on Lake Starnberg. Ubytování Hotel Seeblick se nachází ve městě Bernried (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Marina

8

Hotel Marina

Ubytování (Hotel) Hotel Marina. This 4-star hotel on the eastern edge of Bernried on Lake Starnberg is set in a 5-hectare parkland area, just a 40-minute drive from Munich. Ubytování Hotel Marina se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schloss Höhenried

7,8

Schloss Höhenried

Ubytování (Hotel) Schloss Höhenried. Located in Bernried, Schloss Höhenried features a garden, private beach area, water sports facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytování Schloss Höhenried se nachází ve městě Bernried (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Winterl

7,6

Hotel Winterl

Ubytování (Hotel) Hotel Winterl. Tento hotel se nachází v obci Bernried na klidném místě v bavorském lese, na úpatí hory Hirschenstein. Ubytování Hotel Winterl se nachází ve městě Bernried (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Bernried

Město Bernried se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Bernried.