Hledat

Ubytování

Ubytování město Bertsdorf

Ve městě Bertsdorf (Německo) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Bertsdorf

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Bertsdorf

Hossies Hof - Elke

10

Hossies Hof - Elke

Ubytování (Apartmán) Hossies Hof - Elke. Hossies Hof - Elke is situated in Bertsdorf. This apartment offers accommodation with free WiFi. Ubytování Hossies Hof - Elke se nachází ve městě (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hossies Hof - Scheune

10

Hossies Hof - Scheune

Ubytování (Apartmán) Hossies Hof - Scheune. Located in Bertsdorf, Hossies Hof - Scheune provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Hossies Hof - Scheune se nachází ve městě (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hossies Hof - Alter Stall

9,9

Hossies Hof - Alter Stall

Ubytování (Apartmán) Hossies Hof - Alter Stall. Set in Bertsdorf in the Saxony region, Hossies Hof - Alter Stall features a terrace and garden views. Ubytování Hossies Hof - Alter Stall se nachází ve městě (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berggasthof Koitsche

9,2

Berggasthof Koitsche

Ubytování (Penzion) Berggasthof Koitsche. This family-run guest house in Bertsdorf-Hörnitz offers attractive views and spacious rooms and apartments. Ubytování Berggasthof Koitsche se nachází ve městě (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gaststätte & Pension Jägerwäldchen

8,7

Gaststätte & Pension Jägerwäldchen

Ubytování (Penzion) Gaststätte & Pension Jägerwäldchen. Located in Bertsdorf, Gaststätte & Pension Jägerwäldchen features a restaurant, free bikes, garden, and free WiFi. Ubytování Gaststätte & Pension Jägerwäldchen se nachází ve městě (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus am Oberlausitzer Dreieck

8,1

Gästehaus am Oberlausitzer Dreieck

Ubytování (Penzion – hostinec) Gästehaus am Oberlausitzer Dreieck. Gästehaus am Oberlausitzer Dreieck se nachází v Bertsdorfu a nabízí zahradu, dětské hřiště, společný obývací prostor, sdílenou kuchyni, zázemí pro... Ubytování Gästehaus am Oberlausitzer Dreieck se nachází ve městě (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schloßhotel Althörnitz

7,9

Schloßhotel Althörnitz

Ubytování (Hotel) Schloßhotel Althörnitz. Část tohoto okouzlujícího hotelu situovaného ve městě Bertsdorf-Hörnitz je součástí pohádkového zámku postaveného v roce 1654, který je obklopený soukromým... Ubytování Schloßhotel Althörnitz se nachází ve městě (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Bertsdorf

Město Bertsdorf se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Bertsdorf.