Hledat

Ubytování

Ubytování město Biedenkopf

Ve městě Biedenkopf (Německo) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Biedenkopf

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Biedenkopf

Wohlfühlbleibe

9,7

Wohlfühlbleibe

Ubytování (Privát) Wohlfühlbleibe. Located in Biedenkopf, Wohlfühlbleibe provides accommodation with free WiFi and a terrace. Ubytování Wohlfühlbleibe se nachází ve městě Biedenkopf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Margarethe

9,5

Pension Margarethe

Ubytování (Penzion) Pension Margarethe. Situated in Biedenkopf, Pension Margarethe features a garden and free WiFi throughout the property. Staff on site can arrange a shuttle service. Ubytování Pension Margarethe se nachází ve městě Biedenkopf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lahn Hotel

9,1

Lahn Hotel

Ubytování (Hotel) Lahn Hotel. Featuring free WiFi throughout the property, Lahn Hotel offers pet-friendly accommodation in Biedenkopf, 32 km from Winterberg. Ubytování Lahn Hotel se nachází ve městě Biedenkopf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KleinHOTEL Biedenkopf

9,1

KleinHOTEL Biedenkopf

Ubytování (Hotel) KleinHOTEL Biedenkopf. Kleinhotel Biedenkopf offers design apartments in the spa town of Biedenkopf, a 30-minute drive from Marburg. Ubytování KleinHOTEL Biedenkopf se nachází ve městě Biedenkopf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schlossblick

8,4

Schlossblick

Ubytování (Apartmán) Schlossblick. Offering free WiFi and garden views, Schlossblick is an accommodation located in Biedenkopf. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Schlossblick se nachází ve městě Biedenkopf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gencer's Pension Biedenkopf

8,2

Gencer's Pension Biedenkopf

Ubytování (Penzion) Gencer's Pension Biedenkopf. Gencer's Pension Biedenkopf features free WiFi throughout the property and views of city in Biedenkopf. At the guest house, rooms come with a desk. Ubytování Gencer's Pension Biedenkopf se nachází ve městě Biedenkopf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

halbersbacher. parkhotel biedenkopf

8,1

halbersbacher. parkhotel biedenkopf

Ubytování (Hotel) halbersbacher. parkhotel biedenkopf. The halbersbacher parkhotel biedenkopf is situated right next to the Stadtpark and offers views of the Landgrafenschloss Castle, built in 1194. Ubytování halbersbacher. parkhotel biedenkopf se nachází ve městě Biedenkopf (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Biedenkopf

Město Biedenkopf se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Biedenkopf.