Hledat

Ubytování

Ubytování město Bielatal

Ve městě Bielatal (Německo) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Bielatal

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Bielatal

Die Holzschuhmühle

9,6

Die Holzschuhmühle

Ubytování (Apartmán) Die Holzschuhmühle. Die Holzschuhmühle is set in Bielatal and offers barbecue facilities and a terrace. The property has river views and is 42 km from Teplice. Ubytování Die Holzschuhmühle se nachází ve městě (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"Meisterstube" - Hammergut Neidberg

9,5

"Meisterstube" - Hammergut Neidberg

Ubytování (Apartmán) "Meisterstube" - Hammergut Neidberg. "Meisterstube" - Hammergut Neidberg is set in Bielatal and offers a bar and a garden. Ubytování "Meisterstube" - Hammergut Neidberg se nachází ve městě (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 051 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

“Mägdestube” - Hammergut Neidberg

9,4

“Mägdestube” - Hammergut Neidberg

Ubytování (Apartmán) “Mägdestube” - Hammergut Neidberg. “Mägdestube” - Hammergut Neidberg is set in Bielatal and offers a bar. The apartment features river views and is 41 km from Teplice. Ubytování “Mägdestube” - Hammergut Neidberg se nachází ve městě (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sächsische Schweiz

9,4

Ferienwohnung Sächsische Schweiz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sächsische Schweiz. Set in Bielatal in the Saxony region, Ferienwohnung Sächsische Schweiz features a garden. Guests may enjoy the free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Sächsische Schweiz se nachází ve městě Bielatal (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"Gesindestube" - Hammergut Neidberg

9,4

"Gesindestube" - Hammergut Neidberg

Ubytování (Apartmán) "Gesindestube" - Hammergut Neidberg. Apartmán "Gesindestube" - Hammergut Neidberg se nachází v Bielatalu, 42 km od Drážďan, a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na řeku. Ubytování "Gesindestube" - Hammergut Neidberg se nachází ve městě (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Felswelten

9,3

Apartment Felswelten

Ubytování (Apartmány) Apartment Felswelten. Set in Bielatal, 43 km from Teplice, Apartment Felswelten offers a shared lounge and free WiFi. The accommodation has a sauna. Ubytování Apartment Felswelten se nachází ve městě Bielatal (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldhaus Bielatal

9,2

Waldhaus Bielatal

Ubytování (Prázdninový dům) Waldhaus Bielatal. Waldhaus Bielatal is located in Bielatal and offers a bar and a terrace. Ubytování Waldhaus Bielatal se nachází ve městě Bielatal (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bastei

9,1

Ferienwohnung Bastei

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bastei. Ferienwohnung Bastei is situated in Bielatal. The accommodation is 50 km from Freiberg, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Ferienwohnung Bastei se nachází ve městě Bielatal (Německo - Sasko).

Ferienwohnung A

8,7

Ferienwohnung A

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienwohnung A. Ferienwohnung A is situated in Bielatal and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytování Ferienwohnung A se nachází ve městě (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo Thieme in Bielatal

8,6

Fewo Thieme in Bielatal

Ubytování (Prázdninový dům) Fewo Thieme in Bielatal. Fewo Thieme in Bielatal is situated in Bielatal and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytování Fewo Thieme in Bielatal se nachází ve městě Bielatal (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 967 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"Knechtestube" - Hammergut Neidberg

8,5

"Knechtestube" - Hammergut Neidberg

Ubytování (Apartmán) "Knechtestube" - Hammergut Neidberg. "Knechtestube" - Hammergut Neidberg is located in Bielatal. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování "Knechtestube" - Hammergut Neidberg se nachází ve městě Bielatal (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"Kutscherstube" - Hammergut Neidberg

7,9

"Kutscherstube" - Hammergut Neidberg

Ubytování (Apartmán) "Kutscherstube" - Hammergut Neidberg. "Kutscherstube" - Hammergut Neidberg is situated in Bielatal and offers a bar. Ubytování "Kutscherstube" - Hammergut Neidberg se nachází ve městě Bielatal (Německo - Sasko).

Ubytování v německém městě Bielatal

Město Bielatal se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Bielatal.