Hledat

Ubytování

Ubytování město Brauneberg

Ve městě Brauneberg (Německo) máme celkem 29 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Brauneberg

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Brauneberg

Mosel-Auszeit

9,9

Mosel-Auszeit

Ubytování (Apartmán) Mosel-Auszeit. Mosel-Auszeit offers accommodation in Brauneberg, 29 km from Trier. Ubytování Mosel-Auszeit se nachází ve městě Brauneberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gaestehaus Jufferpanorama

9,7

Gaestehaus Jufferpanorama

Ubytování (Penzion) Gaestehaus Jufferpanorama. Gaestehaus Jufferpanorama offers accommodation in Brauneberg. Rooms include a flat-screen TV with satellite channels and DVD player. Ubytování Gaestehaus Jufferpanorama se nachází ve městě Brauneberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Martina

9,7

Landhaus Martina

Ubytování (Apartmán) Landhaus Martina. Set in Brauneberg in the Rhineland-Palatinate region, Landhaus Martina has a terrace and garden views. Ubytování Landhaus Martina se nachází ve městě Brauneberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Gehlen-Cornelius

9,6

Weingut Gehlen-Cornelius

Ubytování (Hotel) Weingut Gehlen-Cornelius. Surrounded by vineyards, this 3-star hotel is located just 650 metres from the banks of the Moselle River. Ubytování Weingut Gehlen-Cornelius se nachází ve městě Brauneberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Bastian

9,6

Weingut Bastian

Ubytování (Penzion) Weingut Bastian. Just a 10-minute walk from the banks of the Moselle River, Weingut Bastian is located in Brauneberg. Ubytování Weingut Bastian se nachází ve městě Brauneberg (Německo - Porýní-Falc).

The little Cottage

9,6

The little Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) The little Cottage. The little Cottage is set in Brauneberg. The accommodation is 28 km from Traben-Trarbach, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování The little Cottage se nachází ve městě Brauneberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Juffer Flair Gästezimmer

9,5

Juffer Flair Gästezimmer

Ubytování (Hotel) Juffer Flair Gästezimmer. Situated directly on the Moselradweg cycle path, this modern hotel enjoys a central location in Brauneberg. Ubytování Juffer Flair Gästezimmer se nachází ve městě Brauneberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 610 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Tiliahof

9,4

Weingut Tiliahof

Ubytování (Penzion) Weingut Tiliahof. This three-star family-run guest house is set in a quiet location on the edge of Brauneberg. Ubytování Weingut Tiliahof se nachází ve městě Brauneberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienweingut Kilburg

9,3

Ferienweingut Kilburg

Ubytování (Penzion) Ferienweingut Kilburg. Ferienweingut Kilburg is located in Brauneberg, just 400 metres from the Moselle River. Ubytování Ferienweingut Kilburg se nachází ve městě Brauneberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut-Klosterhof

9,2

Weingut-Klosterhof

Ubytování (Apartmány) Weingut-Klosterhof. Situated in Brauneberg, 29 km from Traben-Trarbach, Weingut-Klosterhof features barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Weingut-Klosterhof se nachází ve městě Brauneberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Brauneberg

9,2

FeWo Brauneberg

Ubytování (Apartmány) FeWo Brauneberg. Located in Brauneberg, 29 km from Traben-Trarbach, FeWo Brauneberg provides barbecue facilities and free WiFi. Ubytování FeWo Brauneberg se nachází ve městě Brauneberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Winzerstübchen

9,1

Winzerstübchen

Ubytování (Penzion) Winzerstübchen. Offering a restaurant, Winzerstübchen is located in Brauneberg. Free WiFi access is available. Ubytování Winzerstübchen se nachází ve městě Brauneberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung & Apartment Am Steinbrunnen

9,1

Ferienwohnung & Apartment Am Steinbrunnen

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung & Apartment Am Steinbrunnen. These spacious apartments in Brauneberg feature free Wi-Fi and a fully equipped kitchen. The banks of the Moselle River are just 50 metres away. Ubytování Ferienwohnung & Apartment Am Steinbrunnen se nachází ve městě Brauneberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Wine Cellar in the Old Gemeinde House

8,8

The Wine Cellar in the Old Gemeinde House

Ubytování (Apartmán) The Wine Cellar in the Old Gemeinde House. Set in Brauneberg in the Rhineland-Palatinate region, The Wine Cellar in the Old Gemeinde House has a garden. Ubytování The Wine Cellar in the Old Gemeinde House se nachází ve městě Brauneberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

2type4 - Apartments

8,7

2type4 - Apartments

Ubytování (Apartmány) 2type4 - Apartments. Surrounded by spacious gardens, these spacious apartments enjoy a scenic location beside the Moselle River. Ubytování 2type4 - Apartments se nachází ve městě Brauneberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension und Weingut Moselblick

8,2

Pension und Weingut Moselblick

Ubytování (Penzion) Pension und Weingut Moselblick. Pension und Weingut Moselblick is offering accommodation in Brauneberg. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Pension und Weingut Moselblick se nachází ve městě Brauneberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 394 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brauneberger Hof

8,1

Brauneberger Hof

Ubytování (Hotel) Brauneberger Hof. This timber-framed hotel offers free Wi-Fi, a sauna and a restaurant serving regional cuisine and Moselle wines. Ubytování Brauneberger Hof se nachází ve městě (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel zur Grafschaft

7,9

Hotel zur Grafschaft

Ubytování (Hotel) Hotel zur Grafschaft. Rodinný Hotel zur Grafschaft se nachází v tradičním dřevem obloženém domě, pouhých 150 metrů od řeky Mosely. Ubytování Hotel zur Grafschaft se nachází ve městě Brauneberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Ostermann

7,1

Pension Ostermann

Ubytování (Penzion) Pension Ostermann. This guest house is set in a former vineyard and less than a 2-minute walk from the Moselle River. Ubytování Pension Ostermann se nachází ve městě Brauneberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mosel

Apartment Mosel

Ubytování (Apartmán) Apartment Mosel. Apartment Mosel is a self-catering accommodation located in Brauneberg, offering views of the mountains and garden. Free WiFi access is available. Ubytování Apartment Mosel se nachází ve městě Brauneberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Old Gemeinde House by the Mosel River

The Old Gemeinde House by the Mosel River

Ubytování (Apartmán) The Old Gemeinde House by the Mosel River. Situated in Brauneberg in the Rhineland-Palatinate region, The Old Gemeinde House by the Mosel River has a balcony and garden views. Ubytování The Old Gemeinde House by the Mosel River se nachází ve městě Brauneberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Brauneberg

Město Brauneberg se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 29 hotelů a ubytování ve městě Brauneberg.