Hledat

Ubytování

Ubytování město Dernbach

Ve městě Dernbach (Německo) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Dernbach

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Dernbach

Hotel Dernbachtal

9,3

Hotel Dernbachtal

Ubytování (Hotel) Hotel Dernbachtal. This cosy, country-style hotel in Dernbach, a pretty village in the Pfälzerwald Nature Park, enjoys direct access to the extensive hiking trails and... Ubytování Hotel Dernbachtal se nachází ve městě Dernbach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kipperstalerblick

9

Kipperstalerblick

Ubytování (Apartmán) Kipperstalerblick. Situated in Dernbach, Kipperstalerblick offers self-catering accommodation with free WiFi. Kipperstalerblick boasts views of the mountain and is 2. Ubytování Kipperstalerblick se nachází ve městě Dernbach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Westerwaldhotel Dernbach

8,3

Westerwaldhotel Dernbach

Ubytování (Hotel) Westerwaldhotel Dernbach. Westerwaldhotel Dernbach offers a garden, a terrace and there is free WiFi access available. Ubytování Westerwaldhotel Dernbach se nachází ve městě Dernbach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 415 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zum Belzenikel

8,1

Zum Belzenikel

Ubytování (Penzion) Zum Belzenikel. Situated in the Pfälzerwald Nature Park, this guest house offers apartments in the pretty village of Dernbach. Ubytování Zum Belzenikel se nachází ve městě Dernbach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Dernbach

Město Dernbach se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Dernbach.