Hledat

Ubytování

Ubytování město Herzberg

Ve městě Herzberg (Německo) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Herzberg

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Herzberg

TraumHaus im Elsterpark

9,1

TraumHaus im Elsterpark

Ubytování (Hotel) TraumHaus im Elsterpark. TraumHaus im Elsterpark in Herzberg provides a completely barrier-free and wheelchair-accessible accommodation with a garden and a terrace. Ubytování TraumHaus im Elsterpark se nachází ve městě Herzberg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Schloss Grochwitz (garni)

8,8

Hotel Schloss Grochwitz (garni)

Ubytování (Hotel) Hotel Schloss Grochwitz (garni). Hotel Schloss Grochwitz (garni) is located in Herzberg. Ubytování Hotel Schloss Grochwitz (garni) se nachází ve městě Herzberg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung 6 km vom Scharmützelsee

Ferienwohnung 6 km vom Scharmützelsee

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung 6 km vom Scharmützelsee. Ferienwohnung 6 km vom Scharmützelsee is set in Herzberg and offers barbecue facilities and a terrace. The accommodation is 48 km from Frankfurt/Oder. Ubytování Ferienwohnung 6 km vom Scharmützelsee se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung VillaDuckdich

Ferienwohnung VillaDuckdich

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung VillaDuckdich. Ferienwohnung VillaDuckdich is located in Herzberg. The property is 43 km from Schorfheide and free private parking is provided. Ubytování Ferienwohnung VillaDuckdich se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Alter Fritz

Gästehaus Alter Fritz

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Alter Fritz. Located in Herzberg in the Brandenburg region, Gästehaus Alter Fritz provides accommodation with free WiFi. Ubytování Gästehaus Alter Fritz se nachází ve městě Herzberg (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Herzberg

Město Herzberg se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Herzberg.