Hledat

Ubytování

Ubytování město Hetzdorf

Ve městě Hetzdorf (Německo) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Hetzdorf

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Hetzdorf

Ferienwohnung Hetzdorf - Urlaub am Tharandter Wald

9,5

Ferienwohnung Hetzdorf - Urlaub am Tharandter Wald

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hetzdorf - Urlaub am Tharandter Wald. This studio apartment is idyllically located in Hetzdorf, next to the Tharandt Forest near Freiberg, Dresden and Meißen. Ubytování Ferienwohnung Hetzdorf - Urlaub am Tharandter Wald se nachází ve městě Hetzdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldhotel & Restaurant Bergschlösschen

8,2

Waldhotel & Restaurant Bergschlösschen

Ubytování (Hotel) Waldhotel & Restaurant Bergschlösschen. Hetzdorf is well connected via the motorway B173, and is yet quietly located at the edge of the Tharandter Forest – idyllic and picturesque. Ubytování Waldhotel & Restaurant Bergschlösschen se nachází ve městě Hetzdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel "Sumpfmühle" am Tharander Wald

8

Landhotel "Sumpfmühle" am Tharander Wald

Ubytování (Hotel) Landhotel "Sumpfmühle" am Tharander Wald. Landhotel "Sumpfmühle" am Tharander Wald se nachází v Hetzdorfu, 200 metrů od lázní Sumpfmühlenbad. Nabízí zahradu, krytý bazén a dětské hřiště. Ubytování Landhotel "Sumpfmühle" am Tharander Wald se nachází ve městě (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Hetzdorf

Město Hetzdorf se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Hetzdorf.