Hledat

Ubytování

Ubytování město Hilders

Ve městě Hilders (Německo) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Hilders

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Hilders

Ferienhaus Berg.erleben

9,6

Ferienhaus Berg.erleben

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Berg.erleben. Offering a garden, Ferienhaus Berger.erleben is located in Hilders. Fulda is 20 km away. Free private parking is available on site. Ubytování Ferienhaus Berg.erleben se nachází ve městě Hilders (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rhoenbauernhof Spiegel

9,3

Rhoenbauernhof Spiegel

Ubytování (Venkovský dům) Rhoenbauernhof Spiegel. Rhoenbauernhof Spiegel is a holiday home with a garden, situated in Hilders. The unit is 23 km from Fulda. Ubytování Rhoenbauernhof Spiegel se nachází ve městě Hilders (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Eulennest

8,6

Ferienhaus Eulennest

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Eulennest. Ferienhaus Eulennest is set in Hilders and offers a garden and a terrace. Ubytování Ferienhaus Eulennest se nachází ve městě Hilders (Německo - Hesensko).

Landhaus Will

8,4

Landhaus Will

Ubytování (Apartmány) Landhaus Will. Situated in Hilders, 44 km from Bad Brückenau, Landhaus Will features free bikes and free WiFi. Ubytování Landhaus Will se nachází ve městě Hilders (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Georgshof

8,1

Pension Georgshof

Ubytování (Penzion) Pension Georgshof. An attractive terrace with a beer garden and children’s playing field are offered at this family-run guest house in the Rhön Biosphere Reserve. Ubytování Pension Georgshof se nachází ve městě Hilders (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zum Rosenbachschen Löwen

8

Zum Rosenbachschen Löwen

Ubytování (Penzion) Zum Rosenbachschen Löwen. Located in the heart of the Rhön Mountains in Eckweisbach, this guest house is based in a traditional-style building. It offers free WiFi and a sauna. Ubytování Zum Rosenbachschen Löwen se nachází ve městě Hilders (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Engel

7

Hotel Engel

Ubytování (Hotel) Hotel Engel. Hotel Engel in Hilders has a bar and a spa and wellness centre. This 4-star hotel offers an ATM and a concierge service. Ubytování Hotel Engel se nachází ve městě Hilders (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schäferwagen "Hirtenstern"

Schäferwagen "Hirtenstern"

Ubytování (Apartmán) Schäferwagen "Hirtenstern". Situated in Hilders in the Hessen region, Schäferwagen "Hirtenstern" features a terrace and garden views. Ubytování Schäferwagen "Hirtenstern" se nachází ve městě Hilders (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 900 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Klein

Gästehaus Klein

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Klein. Situated in Hilders in the Hessen region, Gästehaus Klein features accommodation with free private parking. The accommodation features a sauna. Ubytování Gästehaus Klein se nachází ve městě Hilders (Německo - Hesensko).

Your holiday house

Your holiday house

Ubytování (Penzion) Your holiday house. Set in Hilders, Your holiday house features a garden. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Your holiday house se nachází ve městě Hilders (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Lucas

Haus Lucas

Ubytování (Apartmán) Haus Lucas. Haus Lucas is set in Hilders and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Haus Lucas se nachází ve městě Hilders (Německo - Hesensko).

Haus Schuchert

Haus Schuchert

Ubytování (Apartmán) Haus Schuchert. Haus Schuchert is located in Hilders and offers a garden and a terrace. The property features garden views and is 50 km from Eisenach. Ubytování Haus Schuchert se nachází ve městě Hilders (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Hilders

Město Hilders se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Hilders.