Hledat

Ubytování

Ubytování město Hilpoltstein

Ve městě Hilpoltstein (Německo) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Hilpoltstein

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Hilpoltstein

Moderne Ferienwohnung in historischer Altstadt

9,6

Moderne Ferienwohnung in historischer Altstadt

Ubytování (Apartmán) Moderne Ferienwohnung in historischer Altstadt. Located in Hilpoltstein, Moderne Ferienwohnung in historischer Altstadt provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Moderne Ferienwohnung in historischer Altstadt se nachází ve městě Hilpoltstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Johanns

9,6

Hotel Johanns

Ubytování (Hotel) Hotel Johanns. Boasting a terrace, Hotel Johanns is situated in Hilpoltstein and also features an ATM. Both free WiFi and private parking are available at this property. Ubytování Hotel Johanns se nachází ve městě Hilpoltstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung & Gästezimmer Rixner

9,5

Ferienwohnung & Gästezimmer Rixner

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung & Gästezimmer Rixner. Featuring free WiFi and a children's playground, Ferienwohnung & Gästezimmer Rixner offers accommodation in Jahrsdorf distric, in Hilpoltstein. Ubytování Ferienwohnung & Gästezimmer Rixner se nachází ve městě Hilpoltstein (Německo - Bavorsko).

Gasthof Bögl

9,2

Gasthof Bögl

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Bögl. Gasthof Bögl is set in Hilpoltstein, 30 km from Nürnberg and 47 km from Erlangen. Guests can enjoy the on-site restaurant. Ubytování Gasthof Bögl se nachází ve městě Hilpoltstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Pension Zur Krone

9

Hotel Garni Pension Zur Krone

Ubytování (Penzion) Hotel Garni Pension Zur Krone. Pension Zur Krone se nachází v historickém centru města Hilpoltstein, jen 3 km od jezera Rothsee. Ubytování Hotel Garni Pension Zur Krone se nachází ve městě Hilpoltstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sindersdorfer Hof

9

Sindersdorfer Hof

Ubytování (Hotel) Sindersdorfer Hof. This 3-star hotel in the Franconian town of Hilpoltstein offers free Wi-Fi, free breakfast, and a traditional-style restaurant. Ubytování Sindersdorfer Hof se nachází ve městě Hilpoltstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seeland Lodge

9

Seeland Lodge

Ubytování (Chata) Seeland Lodge. Offering a hot tub and sauna for an additional charge, Seeland Lodge is situated in Hilpoltstein in Bavaria, 31 km from Nuremberg and 48 km from Erlangen. Ubytování Seeland Lodge se nachází ve městě Hilpoltstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus S

8,8

Haus S

Ubytování (Apartmán) Haus S. Situated in Hilpoltstein, Haus S features accommodation with a patio and free WiFi. The accommodation is 48 km from Gunzenhausen. Ubytování Haus S se nachází ve městě Hilpoltstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Lichtblick und Sonneck

8,6

Ferienwohnungen Lichtblick und Sonneck

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Lichtblick und Sonneck. Featuring garden views, Ferienwohnungen Lichtblick und Sonneck in Hilpoltstein features accommodation, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ferienwohnungen Lichtblick und Sonneck se nachází ve městě Hilpoltstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zum Schwarzen Ross

8,6

Zum Schwarzen Ross

Ubytování (Penzion) Zum Schwarzen Ross. Rodinný hotel Post se nachází u tržnice ve městě Hilpoltstein. Nabízí 16 nově zrekonstruovaných pokojů a bohaté snídaně formou bufetu. Ubytování Zum Schwarzen Ross se nachází ve městě Hilpoltstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Qualitel Hilpoltstein

8,6

Qualitel Hilpoltstein

Ubytování (Hotel) Qualitel Hilpoltstein. Situated on the edge of the Altmühltal Nature Park, this hotel is a 5-minute drive from Hilpoltstein town centre. Ubytování Qualitel Hilpoltstein se nachází ve městě Hilpoltstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Übernachtungsmöglichkeit in Hilpoltstein

Übernachtungsmöglichkeit in Hilpoltstein

Ubytování (Apartmán) Übernachtungsmöglichkeit in Hilpoltstein. Situated in Hilpoltstein in the Bavaria region, Übernachtungsmöglichkeit in Hilpoltstein has a balcony. The accommodation is 41 km from Gunzenhausen. Ubytování Übernachtungsmöglichkeit in Hilpoltstein se nachází ve městě Hilpoltstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Welcome to Frankonia Lake

Welcome to Frankonia Lake

Ubytování (Apartmán) Welcome to Frankonia Lake. Situated in Hilpoltstein, Welcome to Frankonia Lake features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Welcome to Frankonia Lake se nachází ve městě Hilpoltstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Baumann Sindersdorf

Gästehaus Baumann Sindersdorf

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Baumann Sindersdorf. Situated in Hilpoltstein in the Bavaria region, Gästehaus Baumann Sindersdorf has a balcony and garden views. Ubytování Gästehaus Baumann Sindersdorf se nachází ve městě Hilpoltstein (Německo - Bavorsko).

Ubytování v německém městě Hilpoltstein

Město Hilpoltstein se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Hilpoltstein.