Hledat

Ubytování

Ubytování město Höchberg

Ve městě Höchberg (Německo) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Höchberg

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Höchberg

Pension Altvogtshof

9,4

Pension Altvogtshof

Ubytování (Penzion) Pension Altvogtshof. Offering an outdoor pool, sauna, and sun terrace, Pension Altvogtshof is scenically located in Eisenbach-Schollach, in the heart of the Black Forest. Ubytování Pension Altvogtshof se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko).

Hotel Tari

8,1

Hotel Tari

Ubytování (Hotel) Hotel Tari. Set in Höchberg, Hotel Tari offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Hotel Tari se nachází ve městě Höchberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Lamm

7,7

Hotel Lamm

Ubytování (Hotel) Hotel Lamm. Just a 10-minute drive from Würzburg city centre, this historic hotel in the quiet Höchberg district offers a romantic courtyard with terrace, traditional... Ubytování Hotel Lamm se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Höchberg

Město Höchberg se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Höchberg.