Hledat

Ubytování

Ubytování město Hochkirch

Ve městě Hochkirch (Německo) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Hochkirch

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Hochkirch

Ferienhof-Kühn

9,5

Ferienhof-Kühn

Ubytování (Apartmány) Ferienhof-Kühn. Located in Hochkirch, 39 km from Zgorzelec, Ferienhof-Kühn provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Ferienhof-Kühn se nachází ve městě Hochkirch (Německo - Sasko).

Ferienhof Plotzen

9,3

Ferienhof Plotzen

Ubytování (Apartmán) Ferienhof Plotzen. Located in Hochkirch in the Saxony region, Ferienhof Plotzen features a garden. This property offers access to free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Ferienhof Plotzen se nachází ve městě Hochkirch (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Pension Aßmann

8,5

Hotel & Pension Aßmann

Ubytování (Hotel) Hotel & Pension Aßmann. Set in Hochkirch, Hotel & Pension Aßmann has a garden, terrace and free WiFi. Ubytování Hotel & Pension Aßmann se nachází ve městě Hochkirch (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Am Bahnhof

Am Bahnhof

Ubytování (Apartmán) Am Bahnhof. Am Bahnhof is situated in Hochkirch. Guests may enjoy free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Am Bahnhof se nachází ve městě Hochkirch (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel zur Post

Hotel zur Post

Ubytování (Penzion) Hotel zur Post. Featuring a garden, Hotel zur Post is located in Hochkirch. Guests can enjoy garden views. Ubytování Hotel zur Post se nachází ve městě Hochkirch (Německo - Sasko).

Ubytování v německém městě Hochkirch

Město Hochkirch se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Hochkirch.