Hledat

Ubytování

Ubytování město Hodenhagen

Ve městě Hodenhagen (Německo) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Hodenhagen

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Hodenhagen

Ferienwohnung-Kribitz-Hodenhagen

9,6

Ferienwohnung-Kribitz-Hodenhagen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung-Kribitz-Hodenhagen. Ferienwohnung-Kribitz-Hodenhagen is a holiday home with a balcony, located in Hodenhagen. The unit is 2.3 km from Serengeti Park. Ubytování Ferienwohnung-Kribitz-Hodenhagen se nachází ve městě Hodenhagen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus/Ferienwohnung Reinecke

9,5

Ferienhaus/Ferienwohnung Reinecke

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus/Ferienwohnung Reinecke. Situated in Hodenhagen in the Lower-Saxony region and Serengeti Park reachable within 2 km, Ferienhaus/Ferienwohnung Reinecke features accommodation with... Ubytování Ferienhaus/Ferienwohnung Reinecke se nachází ve městě Hodenhagen (Německo - Dolní Sasko).

The Cosy Home

9,4

The Cosy Home

Ubytování (Penzion) The Cosy Home. This guest house is situated in the village of Hodenhagen, 4 km from the A7 motorway. Ubytování The Cosy Home se nachází ve městě Hodenhagen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B & B Beckord Erlengrund

9,4

B & B Beckord Erlengrund

Ubytování (Penzion) B & B Beckord Erlengrund. Featuring free WiFi throughout the property, B & B Beckord Erlengrund is set in Hodenhagen, 1.3 km from Serengeti Park. Ubytování B & B Beckord Erlengrund se nachází ve městě Hodenhagen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Serengeti Park Resort

8

Serengeti Park Resort

Ubytování (Rezort) Serengeti Park Resort. Rezort Serengeti Park s restaurací se nachází v Hodenhagenu, přímo v parku Serengeti. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Serengeti Park Resort se nachází ve městě Hodenhagen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Michel & Friends Hotel Lüneburger Heide

7,6

Michel & Friends Hotel Lüneburger Heide

Ubytování (Hotel) Michel & Friends Hotel Lüneburger Heide. Set on the outskirts of the Lüneburger Heide heath, this 4-star hotel in Hodenhagen offers modern rooms, 2 restaurants, a free swimming pool, and easy... Ubytování Michel & Friends Hotel Lüneburger Heide se nachází ve městě Hodenhagen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leeloo s Sunlight

Leeloo s Sunlight

Ubytování (Prázdninový dům) Leeloo s Sunlight. Set in Hodenhagen, less than 1 km from Serengeti Park, Leeloo Sunlight features a living room with a flat-screen TV, and free WiFi. Ubytování Leeloo s Sunlight se nachází ve městě Hodenhagen (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Hodenhagen

Město Hodenhagen se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Hodenhagen.