Hledat

Ubytování

Ubytování město Hofgeismar

Ve městě Hofgeismar (Německo) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Hofgeismar

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Hofgeismar

Villa Dornröschen

9,6

Villa Dornröschen

Ubytování (Vila) Villa Dornröschen. Villa Dornröschen is situated in Hofgeismar city centre, 500 metres from the Town Hall. Guests may enjoy the free WiFi throughout the property. Ubytování Villa Dornröschen se nachází ve městě Hofgeismar (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Papiermühle 1

9,2

Papiermühle 1

Ubytování (Apartmán) Papiermühle 1. Papiermühle 1 is located in Hofgeismar and offers a shared lounge. Ubytování Papiermühle 1 se nachází ve městě Hofgeismar (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Evangelische Tagungsstätte Hofgeismar

9,1

Evangelische Tagungsstätte Hofgeismar

Ubytování (Hotel) Evangelische Tagungsstätte Hofgeismar. Set in Hofgeismar, Evangelische Tagungsstätte Hofgeismar has a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Evangelische Tagungsstätte Hofgeismar se nachází ve městě Hofgeismar (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Viktorosa

9

Hotel Viktorosa

Ubytování (Hotel) Hotel Viktorosa. Located in Hofgeismar, Hotel Viktorosa features a restaurant, fitness centre, bar, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Viktorosa se nachází ve městě Hofgeismar (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Villa Wirtshaus Köpenick

8,1

Hotel Villa Wirtshaus Köpenick

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Wirtshaus Köpenick. Set in Hofgeismar, Hotel Villa Wirtshaus Köpenick offers a restaurant. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Hotel Villa Wirtshaus Köpenick se nachází ve městě Hofgeismar (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zum Alten Brauhaus

8

Zum Alten Brauhaus

Ubytování (Hotel) Zum Alten Brauhaus. This 3-star hotel in Hofgeismar occupies a historic timber-framed building dating back to the year 1900. Ubytování Zum Alten Brauhaus se nachází ve městě Hofgeismar (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zum Jean Bonnet

7,7

Zum Jean Bonnet

Ubytování (Penzion) Zum Jean Bonnet. Set in Hofgeismar, Zum Jean Bonnet has a shared lounge, BBQ facilities and free WiFi. Staff on site can arrange a shuttle service. Ubytování Zum Jean Bonnet se nachází ve městě Hofgeismar (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Hofmeyer

Ferienhaus Hofmeyer

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Hofmeyer. Located in Hofgeismar in the Hessen region, Ferienhaus Hofmeyer features a terrace and garden views. Ubytování Ferienhaus Hofmeyer se nachází ve městě Hofgeismar (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lavendel

Ferienwohnung Lavendel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lavendel. Situated in Hofgeismar in the Hessen region, Ferienwohnung Lavendel has a terrace. Ubytování Ferienwohnung Lavendel se nachází ve městě Hofgeismar (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Michelle

Ferienwohnung Michelle

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Michelle. Ferienwohnung Michelle is set in Hofgeismar. Complimentary WiFi is featured. The apartment offers a terrace. Kassel is 22 km from Ferienwohnung Michelle. Ubytování Ferienwohnung Michelle se nachází ve městě Hofgeismar (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Soodehof Eins

Soodehof Eins

Ubytování (Apartmány) Soodehof Eins. Situated in Hofgeismar, 27 km from Hannoversch Münden, Soodehof Eins features a garden and free WiFi. Ubytování Soodehof Eins se nachází ve městě Hofgeismar (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Hofgeismar

One-Bedroom Apartment in Hofgeismar

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Hofgeismar. Located in Hofgeismar in the Hessen region, One-Bedroom Apartment in Hofgeismar is a 4-star property featuring free WiFi. Ubytování One-Bedroom Apartment in Hofgeismar se nachází ve městě Hofgeismar (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienzimmer Schneider

Ferienzimmer Schneider

Ubytování (Apartmán) Ferienzimmer Schneider. Set in Hofgeismar, Ferienzimmer Schneider provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 22 km from Kassel. Ubytování Ferienzimmer Schneider se nachází ve městě Hofgeismar (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus vor dem Schöneberger Tor

Haus vor dem Schöneberger Tor

Ubytování (Prázdninový dům) Haus vor dem Schöneberger Tor. Haus vor dem Schöneberger Tor is situated in Hofgeismar and offers a terrace. The holiday home has garden views and is 25 km from Hannoversch Münden. Ubytování Haus vor dem Schöneberger Tor se nachází ve městě Hofgeismar (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Hofgeismar

Město Hofgeismar se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Hofgeismar.