Hledat

Ubytování

Ubytování město Hohegeiß

Ve městě Hohegeiß (Německo) máme celkem 34 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Hohegeiß

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Hohegeiß

Ferienwohnung Schneemann

9,6

Ferienwohnung Schneemann

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schneemann. This apartment is quietly located in the mountain village of Hohegeiß, in the Harz region. Ubytování Ferienwohnung Schneemann se nachází ve městě Hohegeiß (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Mountainlook

9,5

Ferienwohnung Mountainlook

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mountainlook. Located in Hohegeiß in the Lower-Saxony region, Ferienwohnung Mountainlook features a balcony and garden views. Ubytování Ferienwohnung Mountainlook se nachází ve městě Hohegeiß (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Braunlage Ferienapartment Lärz (mit Wlan)

9,3

Braunlage Ferienapartment Lärz (mit Wlan)

Ubytování (Apartmán) Braunlage Ferienapartment Lärz (mit Wlan). Set just 1.7 km from Am Brande II Ski Lift, Braunlage Ferienapartment Lärz (mit Wlan) offers accommodation in Hohegeiß with access to a bar, a garden, as... Ubytování Braunlage Ferienapartment Lärz (mit Wlan) se nachází ve městě Hohegeiß (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Apartment in Braunlage near Forest

9,2

Cozy Apartment in Braunlage near Forest

Ubytování (Apartmán) Cozy Apartment in Braunlage near Forest. Cozy Apartment in Braunlage near Forest is set in Hohegeiß, 1.3 km from Hohegeiß Hasental Ski Lift, 1.8 km from Am Brande I Ski Lift, as well as 1. Ubytování Cozy Apartment in Braunlage near Forest se nachází ve městě (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Ferienhaus

9,2

Das Ferienhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Das Ferienhaus. Boasting ski-to-door access, barbecue facilities, and a terrace, Das Ferienhaus offers accommodation in Hohegeiß with free WiFi and garden views. Ubytování Das Ferienhaus se nachází ve městě Hohegeiß (Německo - Dolní Sasko).

Ferienhaus Oberharz

9,2

Ferienhaus Oberharz

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Oberharz. Situated in Hohegeiß, 1.5 km from Hohegeiß Hasental Ski Lift, Ferienhaus Oberharz features accommodation with a terrace, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Ferienhaus Oberharz se nachází ve městě Hohegeiß (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Harzluchs

9

Ferienwohnung Harzluchs

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Harzluchs. Set in Hohegeiß, just 1.1 km from Hohegeiß Hasental Ski Lift, Ferienwohnung Harzluchs offers accommodation with free bikes, a garden, barbecue facilities... Ubytování Ferienwohnung Harzluchs se nachází ve městě Hohegeiß (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldhaus Wolfsbachmühle

9

Waldhaus Wolfsbachmühle

Ubytování (Hotel) Waldhaus Wolfsbachmühle. Situated in Hohegeiß, Waldhaus Wolfsbachmühle has a restaurant, bar, terrace, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Waldhaus Wolfsbachmühle se nachází ve městě Hohegeiß (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harz Braunlage Familien - Apartments

9

Harz Braunlage Familien - Apartments

Ubytování (Apartmány) Harz Braunlage Familien - Apartments. Offering mountain views, Harz Braunlage Familien - Apartments in Hohegeiß offers accommodation, a restaurant, a bar, a shared lounge and ski-to-door... Ubytování Harz Braunlage Familien - Apartments se nachází ve městě (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenthotel Hohegeiß Kasing

9

Apartmenthotel Hohegeiß Kasing

Ubytování (Apartmán) Apartmenthotel Hohegeiß Kasing. Located in Hohegeiß, just 1.5 km from Hohegeiß Hasental Ski Lift, Apartmenthotel Hohegeiß Kasing provides accommodation with a bar, a terrace and free... Ubytování Apartmenthotel Hohegeiß Kasing se nachází ve městě (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Tunneborn

8,9

Ferienwohnungen Tunneborn

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Tunneborn. Peacefully located in the Harz Mountains, this self-catering accommodation lies in the health resort village of Hohegeiß. Ubytování Ferienwohnungen Tunneborn se nachází ve městě (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hochgefühl

8,9

Ferienwohnung Hochgefühl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hochgefühl. Offering garden views, Ferienwohnung Hochgefühl is an accommodation located in Hohegeiß, less than 1 km from Hohegeiß Hasental Ski Lift and a 16-minute... Ubytování Ferienwohnung Hochgefühl se nachází ve městě Hohegeiß (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Silbertanne

8,9

Hotel Silbertanne

Ubytování (Hotel) Hotel Silbertanne. Set in Hohegeiß, 300 metres from Hohegeiß Hasental Ski Lift, Hotel Silbertanne offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a... Ubytování Hotel Silbertanne se nachází ve městě Hohegeiß (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zollhaus 26

8,7

Zollhaus 26

Ubytování (Apartmány) Zollhaus 26. Set in Harz -Mountains, Zollhaus 26 offers accommodation with free WiFi and a big garden with BBQ facilities. Ubytování Zollhaus 26 se nachází ve městě (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Diana

8,2

Apartment Diana

Ubytování (Apartmán) Apartment Diana. Set in Hohegeiß, close to Am Brande II Ski Lift, Apartment Diana offers accommodation with bar, bike hire, ski-to-door access, a shared lounge and a... Ubytování Apartment Diana se nachází ve městě (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellness Apartments Südharz

8,1

Wellness Apartments Südharz

Ubytování (Apartmán) Wellness Apartments Südharz. Located 1 km from a cross-country ski trail and 2 km from the ski centre Am Brande, APP264 Südblick offers self-catering accommodation in Hohegeiß in the... Ubytování Wellness Apartments Südharz se nachází ve městě Hohegeiß (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Südblick Hohegeiss

8,1

Südblick Hohegeiss

Ubytování (Apartmán) Südblick Hohegeiss. Set just 1.5 km from Hohegeiß Hasental Ski Lift, Südblick Hohegeiss features accommodation in Hohegeiß with access to a bar, a terrace, as well as a tour... Ubytování Südblick Hohegeiss se nachází ve městě Hohegeiß (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldblick mit WiFi

8,1

Waldblick mit WiFi

Ubytování (Apartmán) Waldblick mit WiFi. Featuring a bar, a shared lounge, and barbecue facilities, Waldblick mit WiFi features accommodation in Hohegeiß with free WiFi and mountain views. Ubytování Waldblick mit WiFi se nachází ve městě Hohegeiß (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoramablick Hohegeiss

8

Panoramablick Hohegeiss

Ubytování (Apartmán) Panoramablick Hohegeiss. Boasting a bar, a shared lounge, and a garden, Panoramablick Hohegeiss offers accommodation in Hohegeiß with free WiFi and mountain views. Ubytování Panoramablick Hohegeiss se nachází ve městě Hohegeiß (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Philip 11. Etage mit Hallenschwimmbad

7,7

Apartment Philip 11. Etage mit Hallenschwimmbad

Ubytování (Apartmán) Apartment Philip 11. Etage mit Hallenschwimmbad. Set in Hohegeiß, 1.7 km from Am Brande II Ski Lift, Apartment Philip 11. Ubytování Apartment Philip 11. Etage mit Hallenschwimmbad se nachází ve městě (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berg-Hotel Hohegeiß

7,6

Berg-Hotel Hohegeiß

Ubytování (Hotel) Berg-Hotel Hohegeiß. Located in the health resort of Braunlage in the Harz Mountains, this traditional, country-style hotel offers free Wi-Fi, ski storage and a restaurant. Ubytování Berg-Hotel Hohegeiß se nachází ve městě Hohegeiß (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenthotel Hohegeiss

7,5

Apartmenthotel Hohegeiss

Ubytování (Aparthotel) Apartmenthotel Hohegeiss. Apartmenthotel Hohegeiss nabízí moderní ubytování v klidné oblasti střediska Hohegeiss v pohoří Harz, 1 km od bežkařské trasy a 2 km od lyžařského areálu... Ubytování Apartmenthotel Hohegeiss se nachází ve městě Hohegeiß (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Pano-Hohegeiss

7

Apartments Pano-Hohegeiss

Ubytování (Apartmány) Apartments Pano-Hohegeiss. Located in Hohegeiß in the Lower-Saxony region, with Am Brande II Ski Lift and Hohegeiß Hasental Ski Lift nearby, Apartments Pano-Hohegeiss provides... Ubytování Apartments Pano-Hohegeiss se nachází ve městě Hohegeiß (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Berghof Hohe

Apartment Berghof Hohe

Ubytování (Apartmán) Apartment Berghof Hohe. Set in Hohe in the Lower-Saxony region, Apartment Berghof Hohe has a garden. Ubytování Apartment Berghof Hohe se nachází ve městě (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

3 Am Kurpark Appartement 613 Terrassenhaus

3 Am Kurpark Appartement 613 Terrassenhaus

Ubytování (Apartmán) 3 Am Kurpark Appartement 613 Terrassenhaus. Located in Hohegeiß, 1.7 km from Am Brande II Ski Lift, 3 Am Kurpark Appartement 613 Terrassenhaus provides accommodation with a garden, free WiFi and an... Ubytování 3 Am Kurpark Appartement 613 Terrassenhaus se nachází ve městě (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Estelle

Ferienwohnung Estelle

Ubytování (Rezort) Ferienwohnung Estelle. Located in Hohegeiß, Ferienwohnung Estelle has barbecue facilities. All rooms feature a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytování Ferienwohnung Estelle se nachází ve městě Hohegeiß (Německo - Dolní Sasko).

Harzperle - [#120603]

Harzperle - [#120603]

Ubytování (Apartmán) Harzperle - [#120603]. Harzperle - [#120603] is set in Hohegeiß, less than 1 km from Hohegeiß Hasental Ski Lift, a 16-minute walk from Am Brande I Ski Lift, and 2. Ubytování Harzperle - [#120603] se nachází ve městě (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kurparkblick

Ferienwohnung Kurparkblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kurparkblick. Set in Hohegeiß, 1.5 km from Am Brande II Ski Lift, Ferienwohnung Kurparkblick offers accommodation with a garden, free WiFi, an ATM, and a tour desk. Ubytování Ferienwohnung Kurparkblick se nachází ve městě (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment An der Dorfkirche

Apartment An der Dorfkirche

Ubytování (Apartmán) Apartment An der Dorfkirche. Located in Hohe in the Lower-Saxony region, Apartment An der Dorfkirche has a garden. Ubytování Apartment An der Dorfkirche se nachází ve městě (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Komfort Ferienhaus Tannenrauschen

Komfort Ferienhaus Tannenrauschen

Ubytování (Apartmán) Komfort Ferienhaus Tannenrauschen. Komfort Ferienhaus Tannenrauschen is located in Hohegeiß. This apartment features accommodation with free WiFi. Ubytování Komfort Ferienhaus Tannenrauschen se nachází ve městě Hohegeiß (Německo - Dolní Sasko).

Haus Hohegeiss

Haus Hohegeiss

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Hohegeiss. Featuring a terrace and a 24-hour front desk, Haus Hohegeiss is attractively located in Hohegeiß, 2 km from Hohegeiß Hasental Ski Lift and 2. Ubytování Haus Hohegeiss se nachází ve městě Hohegeiß (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Sonne, Harz und Sterne

Ferienhaus Sonne, Harz und Sterne

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Sonne, Harz und Sterne. Ferienhaus Sonne, Harz und Sterne offers accommodation in Hohegeiß, 21 km from Wernigerode. Ubytování Ferienhaus Sonne, Harz und Sterne se nachází ve městě Hohegeiß (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Apartment in Hohegeiss with Sauna

Modern Apartment in Hohegeiss with Sauna

Ubytování (Apartmán) Modern Apartment in Hohegeiss with Sauna. Modern Apartment in Hohegeiss with Sauna is located in Hohegeiß, 1.1 km from Hohegeiß Hasental Ski Lift, 1.6 km from Am Brande I Ski Lift, and 1. Ubytování Modern Apartment in Hohegeiss with Sauna se nachází ve městě Hohegeiß (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Berghof Hohe/An der Dorfkirche

Holiday Home Berghof Hohe/An der Dorfkirche

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Berghof Hohe/An der Dorfkirche. Located in Hohe in the Lower-Saxony region, Holiday Home Berghof Hohe/An der Dorfkirche has a garden. Ubytování Holiday Home Berghof Hohe/An der Dorfkirche se nachází ve městě Hohegeiß (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoramablick Hohegeiß Sauna und Schwimmbad

Panoramablick Hohegeiß Sauna und Schwimmbad

Ubytování (Rezort) Panoramablick Hohegeiß Sauna und Schwimmbad. Panoramablick Hohegei_ is situated in Hohegeiß. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. The rooms have a balcony with mountain views. Ubytování Panoramablick Hohegeiß Sauna und Schwimmbad se nachází ve městě Hohegeiß (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harzgeiss

Harzgeiss

Ubytování (Apartmán) Harzgeiss. Harzgeiss in Braunlage features accommodation with free WiFi, 7 km from Harz National Park. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Harzgeiss se nachází ve městě Hohegeiß (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Hohegeiß

Město Hohegeiß se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 34 hotelů a ubytování ve městě Hohegeiß.