Hledat

Ubytování

Ubytování město Hohen Demzin

Ve městě Hohen Demzin (Německo) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Hohen Demzin

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Hohen Demzin

Schlosshotel Gross Koethel

9,4

Schlosshotel Gross Koethel

Ubytování (Prázdninové domy) Schlosshotel Gross Koethel. Offering barbecue facilities, Schlosshotel Gross Koethel offers accommodation in Hohen Demzin. Some units also have a kitchen equipped with a dishwasher. Ubytování Schlosshotel Gross Koethel se nachází ve městě Hohen Demzin (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schlosshotel Burg Schlitz

9,2

Schlosshotel Burg Schlitz

Ubytování (Hotel) Schlosshotel Burg Schlitz. Set in a large park, this elegant, award-winning hotel in Hohen Demzin offers a spa with indoor pool, gourmet cuisine, and spacious rooms with antiques. Ubytování Schlosshotel Burg Schlitz se nachází ve městě Hohen Demzin (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Am Skulpturenweg

9,1

Ferienwohnung Am Skulpturenweg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Am Skulpturenweg. Ferienwohnung Am Skulpturenweg is located in Hohen Demzin. Ubytování Ferienwohnung Am Skulpturenweg se nachází ve městě Hohen Demzin (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

Ubytování v německém městě Hohen Demzin

Město Hohen Demzin se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Hohen Demzin.