Hledat

Ubytování

Ubytování město Hohen Neuendorf

Ve městě Hohen Neuendorf (Německo) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Hohen Neuendorf

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Hohen Neuendorf

Villa "Auszeit"

9,7

Villa "Auszeit"

Ubytování (Penzion) Villa "Auszeit". Situated in Hohen Neuendorf in the Brandenburg region, Villa "Auszeit" has a garden. Complimentary WiFi is offered. Ubytování Villa "Auszeit" se nachází ve městě Hohen Neuendorf (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

house46-1

9,6

house46-1

Ubytování (Prázdninový dům) house46-1. House46-1 is set in Hohen Neuendorf and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování house46-1 se nachází ve městě Hohen Neuendorf (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

App. Weisses Haus

9,6

App. Weisses Haus

Ubytování (Apartmány) App. Weisses Haus. Situated in Hohen Neuendorf in the Brandenburg region, App. Weisses Haus features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování App. Weisses Haus se nachází ve městě Hohen Neuendorf (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung

9,5

Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung. Ferienwohnung is located in Hohen Neuendorf and offers a restaurant. Ubytování Ferienwohnung se nachází ve městě Hohen Neuendorf (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lovely Hohen Neuendorf

9,2

Lovely Hohen Neuendorf

Ubytování (Apartmán) Lovely Hohen Neuendorf. Set in Hohen Neuendorf in the Brandenburg region, Lovely Hohen Neuendorf has a terrace and garden views. Ubytování Lovely Hohen Neuendorf se nachází ve městě Hohen Neuendorf (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 013 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zum Grünen Turm

7,9

Zum Grünen Turm

Ubytování (Penzion) Zum Grünen Turm. This inviting hotel-guesthouse lies directly on the B96, the route which connects Berlin and Oranienburg. Ubytování Zum Grünen Turm se nachází ve městě Hohen Neuendorf (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Hohen Neuendorf bei Berlin mit Sauna

FeWo Hohen Neuendorf bei Berlin mit Sauna

Ubytování (Apartmán) FeWo Hohen Neuendorf bei Berlin mit Sauna. Set in Hohen Neuendorf in the Brandenburg region, FeWo Hohen Neuendorf bei Berlin mit Sauna has a balcony and garden views. Ubytování FeWo Hohen Neuendorf bei Berlin mit Sauna se nachází ve městě Hohen Neuendorf (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Wasserturm

Ferienwohnung am Wasserturm

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Wasserturm. Boasting accommodation with a balcony, Ferienwohnung am Wasserturm is situated in Hohen Neuendorf. Ubytování Ferienwohnung am Wasserturm se nachází ve městě Hohen Neuendorf (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

goethe60

goethe60

Ubytování (Apartmán) goethe60. Goethe60 is situated in Hohen Neuendorf and offers a garden and a terrace. The apartment features garden views and is 12 km from Oranienburg. Ubytování goethe60 se nachází ve městě Hohen Neuendorf (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Hohen Neuendorf

Město Hohen Neuendorf se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Hohen Neuendorf.