Hledat

Ubytování

Ubytování město Hohenau

Ve městě Hohenau (Německo) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Hohenau

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Hohenau

Ferienwohnung Mirtei

9,9

Ferienwohnung Mirtei

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mirtei. Ferienwohnung Mirtei is set in Hohenau. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Mirtei se nachází ve městě Hohenau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Piller

9,8

Ferienwohnung Piller

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Piller. Ferienwohnung Piller nabízí možnost ubytování s domácími zvířaty v obci Hohenau a do Passau je to 35 km. Město Bodenmais leží 39 km odtud. Ubytování Ferienwohnung Piller se nachází ve městě Hohenau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Radi an der Buchberger Leite

9,6

FeWo Radi an der Buchberger Leite

Ubytování (Apartmán) FeWo Radi an der Buchberger Leite. Set in Hohenau in the Bavaria region, FeWo Radi an der Buchberger Leite has a garden. Ubytování FeWo Radi an der Buchberger Leite se nachází ve městě Hohenau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Riedl

8,8

Landgasthof Riedl

Ubytování (Hotel) Landgasthof Riedl. Landgasthof Riedl features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Hohenau. This 4-star hotel offers water sports facilities and room service. Ubytování Landgasthof Riedl se nachází ve městě Hohenau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Landgasthof Hohenauer Hof

8,6

Hotel Landgasthof Hohenauer Hof

Ubytování (Hotel) Hotel Landgasthof Hohenauer Hof. Tento rodinný hotel se nachází na klidném místě hlavního náměstí v Hohenau, pouhých 5 km jižně od Bavorského lesa, a nabízí pokoje s balkonem, krytý bazén... Ubytování Hotel Landgasthof Hohenauer Hof se nachází ve městě Hohenau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Pichler

8,4

Ferienwohnungen Pichler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Pichler. Featuring a garden and a terrace, Ferienwohnungen Pichler offers accommodation in Hohenau with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnungen Pichler se nachází ve městě Hohenau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amweia Hotel & Restaurant

8,4

Amweia Hotel & Restaurant

Ubytování (Hotel) Amweia Hotel & Restaurant. Situated in Hohenau, Amweia Hotel & Restaurant has a restaurant. Free WiFi is available and free private parking is possible on site. Ubytování Amweia Hotel & Restaurant se nachází ve městě Hohenau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel-Gasthof-Schreiner

8,2

Landhotel-Gasthof-Schreiner

Ubytování (Penzion) Landhotel-Gasthof-Schreiner. Rodinný penzion Landhotel Gasthof Schreiner je situován na idylickém místě uprostřed Bavorského lesa. Ubytování Landhotel-Gasthof-Schreiner se nachází ve městě Hohenau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Melanie

Haus Melanie

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Melanie. Featuring a garden, ski-to-door access, and barbecue facilities, Haus Melanie features accommodation in Hohenau with free WiFi and mountain views. Ubytování Haus Melanie se nachází ve městě Hohenau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Melanie - [#129303]

Haus Melanie - [#129303]

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Melanie - [#129303]. Set in Hohenau in the Bavaria region, Haus Melanie - [#129303] features a balcony and mountain views. Ubytování Haus Melanie - [#129303] se nachází ve městě Hohenau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Linn

Ferienhaus Linn

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Linn. Located in Hohenau in the Bavaria region, Ferienhaus Linn has a balcony. Ubytování Ferienhaus Linn se nachází ve městě Hohenau (Německo - Bavorsko).

Ferienwohnung Hopfinger

Ferienwohnung Hopfinger

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Hopfinger. Set in Hohenau in the Bavaria region, Ferienwohnung Hopfinger offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Ferienwohnung Hopfinger se nachází ve městě Hohenau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Hohenau

Město Hohenau se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Hohenau.