Hledat

Ubytování

Ubytování město Hohenschäftlarn

Ve městě Hohenschäftlarn (Německo) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Hohenschäftlarn

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Hohenschäftlarn

Castello Bavarese

8,6

Castello Bavarese

Ubytování (Privát) Castello Bavarese. Set in Hohenschäftlarn in the Bavaria region, Castello Bavarese has a balcony and garden views. Ubytování Castello Bavarese se nachází ve městě Hohenschäftlarn (Německo - Bavorsko).

Hotel Schlee

8,1

Hotel Schlee

Ubytování (Hotel) Hotel Schlee. Set directly opposite Hohenschäftlarn Sbahn Train Station, this 3-star countryside hotel offers a garden restaurant and traditionally decorated rooms with... Ubytování Hotel Schlee se nachází ve městě Hohenschäftlarn (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Jägerwirt

6,9

Gasthof Jägerwirt

Ubytování (Penzion) Gasthof Jägerwirt. Tento penzion se nachází na klidném místě v bavorském okrese Schäftlarn, jen kousek od dálnice A95, a nabízí stinnou pivní zahrádku a dětské hřiště. Ubytování Gasthof Jägerwirt se nachází ve městě Hohenschäftlarn (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 161 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Hohenschäftlarn

Město Hohenschäftlarn se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Hohenschäftlarn.