Hledat

Ubytování

Ubytování město Hohenschwangau

Ve městě Hohenschwangau (Německo) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Hohenschwangau

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Hohenschwangau

Chalet Annemarie Hohenschwangau

10

Chalet Annemarie Hohenschwangau

Ubytování (Apartmán) Chalet Annemarie Hohenschwangau. Chalet Annemarie Hohenschwangau is set in Hohenschwangau. The accommodation is 800 metres from Castle Hohenschwangau. Ubytování Chalet Annemarie Hohenschwangau se nachází ve městě Hohenschwangau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hofwiese

9,6

Hofwiese

Ubytování (Apartmán) Hofwiese. Hofwiese se nachází pouhých 1,5 km od zámků Neuschwanstein a Hohenschwangau a nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve městě Hohenschwangau. Ubytování Hofwiese se nachází ve městě Hohenschwangau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Müller

9

Hotel Müller

Ubytování (Hotel) Hotel Müller. Hotel Müller se nachází 4 km od Füssenu, na romantické cestě mezi zámky Neuschwanstein a Hohenschwangau, a nabízí vkusně zařízené pokoje a restauraci v... Ubytování Hotel Müller se nachází ve městě Hohenschwangau (Německo - Bavorsko).

Hotel Alpenstuben

8,8

Hotel Alpenstuben

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenstuben. Tento tradiční rodinný hotel se nachází ve městě Hohenschwangau, pod slavným zámkem Neuschwanstein. Nabízí bezplatné Wi-Fi a slunnou terasu. Ubytování Hotel Alpenstuben se nachází ve městě Hohenschwangau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Schlossblick

8,4

Hotel Garni Schlossblick

Ubytování (Penzion) Hotel Garni Schlossblick. Tento tradiční hotel se nachází pouhých 5 minut jízdy od města Füssen a rakouských hranic. Ubytování Hotel Garni Schlossblick se nachází ve městě Hohenschwangau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenhotel Allgäu

8,2

Alpenhotel Allgäu

Ubytování (Penzion) Alpenhotel Allgäu. Tento rodinný hotel v Hohenschwangau zaujímá ideální polohu v blízkosti známých zámků Neuschwanstein a Hohenschwangau. Ubytování Alpenhotel Allgäu se nachází ve městě Hohenschwangau (Německo - Bavorsko).

Romantic-Pension Albrecht - since 1901

8

Romantic-Pension Albrecht - since 1901

Ubytování (Bed and breakfast) Romantic-Pension Albrecht - since 1901. Tento penzion v tradičním alpském stylu s výhledem na zámek Neuschwanstein se nachází ve vesnici Hohenschwangau, 20 minut pěšky od Hohenschwangau a 30... Ubytování Romantic-Pension Albrecht - since 1901 se nachází ve městě Hohenschwangau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 857 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Hohenschwangau

Město Hohenschwangau se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Hohenschwangau.