Hledat

Ubytování

Ubytování město Hohenstadt

Ve městě Hohenstadt (Německo) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Hohenstadt

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Hohenstadt

Zur Traube

6,5

Zur Traube

Ubytování (Penzion – hostinec) Zur Traube. Zur Traube is offering accommodation in Hohenstadt. There is a restaurant serving European cuisine, and free private parking is available. Ubytování Zur Traube se nachází ve městě Hohenstadt (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A&M Apartment Ahorn/Hohenstadt

A&M Apartment Ahorn/Hohenstadt

Ubytování (Apartmán) A&M Apartment Ahorn/Hohenstadt. A&M Apartment Ahorn/Hohenstadt is located in Hohenstadt and offers free bikes and a terrace. Ubytování A&M Apartment Ahorn/Hohenstadt se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko).

Apartment Hohenstadt

Apartment Hohenstadt

Ubytování (Apartmán) Apartment Hohenstadt. Situated in Hohenstadt in the Baden-Württemberg region, Apartment Hohenstadt has a terrace. Ubytování Apartment Hohenstadt se nachází ve městě Hohenstadt (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Hohenstadt

Město Hohenstadt se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Hohenstadt.