Hledat

Ubytování

Ubytování město Höhr-Grenzhausen

Ve městě Höhr-Grenzhausen (Německo) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Höhr-Grenzhausen

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Höhr-Grenzhausen

Apartments im Chateau d'Esprit

9,7

Apartments im Chateau d'Esprit

Ubytování (Apartmány) Apartments im Chateau d'Esprit. Situated in Höhr-Grenzhausen, 47 km from Boppard, Apartments im Chateau d'Esprit features barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartments im Chateau d'Esprit se nachází ve městě (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Töpferplatz

9,4

Ferienwohnung am Töpferplatz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Töpferplatz. Ferienwohnung am Töpferplatz is located in Höhr-Grenzhausen. Ubytování Ferienwohnung am Töpferplatz se nachází ve městě Höhr-Grenzhausen (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

P&G Rooms

9,2

P&G Rooms

Ubytování (Aparthotel) P&G Rooms. Located in Höhr-Grenzhausen, 48 km from Boppard, P&G Rooms provides a garden and free WiFi. Ubytování P&G Rooms se nachází ve městě Höhr-Grenzhausen (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

business-lodging - Apartments im Westerwald

9,2

business-lodging - Apartments im Westerwald

Ubytování (Apartmány) business-lodging - Apartments im Westerwald. Located in the Höhr-Grenzhausen, this 4-star apartment features free Wi-Fi, free private parking, and a sun terrace. Ubytování business-lodging - Apartments im Westerwald se nachází ve městě Höhr-Grenzhausen (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bahnhof Grenzau

8,9

Bahnhof Grenzau

Ubytování (Penzion) Bahnhof Grenzau. Boasting a garden, Bahnhof Grenzau is situated in Höhr-Grenzhausen. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Bahnhof Grenzau se nachází ve městě Höhr-Grenzhausen (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zugbrücke Grenzau

8,7

Hotel Zugbrücke Grenzau

Ubytování (Hotel) Hotel Zugbrücke Grenzau. Rodinný Hotel Zugbrücke Grenzau je situován v přírodním parku Rhine-Westerwald, 15 km od města Koblenz, a hostům nabízí wellness centrum o ploše 1500 m²,... Ubytování Hotel Zugbrücke Grenzau se nachází ve městě Höhr-Grenzhausen (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Heinz

8,3

Hotel Heinz

Ubytování (Hotel) Hotel Heinz. Situated in Höhr-Grenzhausen, Hotel Heinz has a bar, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Heinz se nachází ve městě Höhr-Grenzhausen (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Silicium

8,2

Hotel Silicium

Ubytování (Hotel) Hotel Silicium. Situated in Höhr-Grenzhausen, Hotel Silicium features a bar, garden and terrace. Ubytování Hotel Silicium se nachází ve městě Höhr-Grenzhausen (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Zur Traube

8

Hotel Garni Zur Traube

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Zur Traube. Situated in Höhr-Grenzhausen, Hotel Garni Zur Traube offers a garden. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Hotel Garni Zur Traube se nachází ve městě Höhr-Grenzhausen (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gemütliches großzügiges Apartment

7,5

Gemütliches großzügiges Apartment

Ubytování (Apartmán) Gemütliches großzügiges Apartment. Gemütliches großzügiges Apartment is located in Höhr-Grenzhausen. Ubytování Gemütliches großzügiges Apartment se nachází ve městě Höhr-Grenzhausen (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonnenweg 6 auf der Sonnenseite im Westerwald

Haus Sonnenweg 6 auf der Sonnenseite im Westerwald

Ubytování (Apartmán) Haus Sonnenweg 6 auf der Sonnenseite im Westerwald. Haus Sonnenweg 6 auf der Sonnenseite im Westerwald is located in Höhr-Grenzhausen and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Haus Sonnenweg 6 auf der Sonnenseite im Westerwald se nachází ve městě Höhr-Grenzhausen (Německo - Porýní-Falc).

Lichtzauber - [#123102]

Lichtzauber - [#123102]

Ubytování (Apartmán) Lichtzauber - [#123102]. Located in Höhr-Grenzhausen in the Rhineland-Palatinate region, Lichtzauber - [#123102] features a balcony. Ubytování Lichtzauber - [#123102] se nachází ve městě Höhr-Grenzhausen (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Höhr-Grenzhausen

Město Höhr-Grenzhausen se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Höhr-Grenzhausen.