Hledat

Ubytování

Ubytování město Holsthum

Ve městě Holsthum (Německo) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Holsthum

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Holsthum

Gasthof Noehl Zur Brücke

8,9

Gasthof Noehl Zur Brücke

Ubytování (Penzion) Gasthof Noehl Zur Brücke. Gasthof Noehl Zur Brücke is located directly on the River Prüm in Holsthum. Ubytování Gasthof Noehl Zur Brücke se nachází ve městě Holsthum (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthaus Oberbillig

8,5

Landgasthaus Oberbillig

Ubytování (Penzion – hostinec) Landgasthaus Oberbillig. Situated in Holsthum, Landgasthaus Oberbillig has a bar, BBQ facilities, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Landgasthaus Oberbillig se nachází ve městě Holsthum (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Europa

7,2

Hotel Europa

Ubytování (Hotel) Hotel Europa. Just a few minutes from the centre of the town, on a south-facing slope, and just 30 km from the 2000 year old Roman town of Trier, the hotel Europa is... Ubytování Hotel Europa se nachází ve městě Holsthum (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Holsthum

Město Holsthum se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Holsthum.