Hledat

Ubytování

Ubytování město Holzwickede

Ve městě Holzwickede (Německo) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Holzwickede

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Holzwickede

Alex

9,7

Alex

Ubytování (Privát) Alex. Set in Holzwickede in the North Rhine-Westphalia region, Alex features a terrace. Ubytování Alex se nachází ve městě Holzwickede (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Lohenstein

8

Hotel Lohenstein

Ubytování (Hotel) Hotel Lohenstein. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází v Holzwickede, jen 10 minut pěšky od vlakového nádraží Holzwickede a 1,5 km od letiště v Dortmundu. Ubytování Hotel Lohenstein se nachází ve městě Holzwickede (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ibis budget Dortmund Airport

7,1

ibis budget Dortmund Airport

Ubytování (Hotel) ibis budget Dortmund Airport. Ibis budget Dortmund Airport features air-conditioned accommodation in Holzwickede. Ubytování ibis budget Dortmund Airport se nachází ve městě Holzwickede (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Holzwickede

Město Holzwickede se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Holzwickede.