Hledat

Ubytování

Ubytování město Hörstel

Ve městě Hörstel (Německo) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Hörstel

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Hörstel

Gästehaus AM HERMANN

9,8

Gästehaus AM HERMANN

Ubytování (Penzion) Gästehaus AM HERMANN. Located in Hörstel, Gästehaus AM HERMANN provides a garden and free WiFi throughout the property. The guest house features family rooms. Ubytování Gästehaus AM HERMANN se nachází ve městě Hörstel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apfel & Birne

9,7

Apfel & Birne

Ubytování (Apartmán) Apfel & Birne. Apfel & Birne is set in Hörstel and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Apfel & Birne se nachází ve městě Hörstel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seestübchen am Herthasee

9,2

Seestübchen am Herthasee

Ubytování (Apartmány) Seestübchen am Herthasee. Set in Hörstel, 35 km from Bad Bentheim, Seestübchen am Herthasee offers a restaurant and free WiFi. The accommodation has a spa bath. Ubytování Seestübchen am Herthasee se nachází ve městě Hörstel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parkhotel Surenburg

9,1

Parkhotel Surenburg

Ubytování (Hotel) Parkhotel Surenburg. Peacefully located in a park beside Surenburg Castle, this 4-star superior hotel in Hörstel features a spa and a large, heated pool. Ubytování Parkhotel Surenburg se nachází ve městě Hörstel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stadthotel Riesenbeck

9,1

Stadthotel Riesenbeck

Ubytování (Hotel) Stadthotel Riesenbeck. Offering a sun terrace and water sports facilities, Stadthotel Riesenbeck is situated in Riesenbeck in the North Rhine-Westphalia Region, a 5-minute walk... Ubytování Stadthotel Riesenbeck se nachází ve městě Hörstel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Wasser

8,9

Villa Wasser

Ubytování (Apartmány) Villa Wasser. Situated in Hörstel, 42 km from Bad Bentheim, Villa Wasser features a terrace and free WiFi. Ubytování Villa Wasser se nachází ve městě Hörstel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Xtra Gleis

8,6

Hotel Xtra Gleis

Ubytování (Hotel) Hotel Xtra Gleis. Set in a former railway station from the 19th century, this charming hotel in the small town of Hörstel offers cosy accommodation on the northwestern... Ubytování Hotel Xtra Gleis se nachází ve městě Hörstel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Akzent Hotel Saltenhof

8,4

Akzent Hotel Saltenhof

Ubytování (Hotel) Akzent Hotel Saltenhof. Surrounded by nature, the country-style Hotel Saltenhof offers rental electric bikes, a wellness area and pretty gardens. Ubytování Akzent Hotel Saltenhof se nachází ve městě (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Hilckmann

8,1

Haus Hilckmann

Ubytování (Hotel) Haus Hilckmann. Tento rodinný hotel nabízí odpočinek a rekreaci v klidném prostředí venkova. Ubytování Haus Hilckmann se nachází ve městě Hörstel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Hörstel

Ferienhaus Hörstel

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Hörstel. Situated in Hörstel in the North Rhine-Westphalia region, Ferienhaus Hörstel features a balcony. The accommodation is 37 km from Münster. Ubytování Ferienhaus Hörstel se nachází ve městě Hörstel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Altmann

Landhotel Altmann

Ubytování (Hotel) Landhotel Altmann. Located in Hörstel, Landhotel Altmann features a restaurant, bar, garden, and free WiFi. Ubytování Landhotel Altmann se nachází ve městě Hörstel (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Hörstel

Město Hörstel se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Hörstel.