Hledat

Ubytování

Ubytování město Hösbach

Ve městě Hösbach (Německo) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Hösbach

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Hösbach

Schlosshotel Weyberhöfe

8,9

Schlosshotel Weyberhöfe

Ubytování (Hotel) Schlosshotel Weyberhöfe. Renovated in 2016-2017, it is set within its own parklands in the Bavarian-Spessart Nature Park and provides individually furnished rooms with large... Ubytování Schlosshotel Weyberhöfe se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Zum Specht

8,8

Gasthaus Zum Specht

Ubytování (Penzion) Gasthaus Zum Specht. Gasthaus Zum Specht is situated in Hösbach, a 10-minute drive from Aschaffenburg. Ubytování Gasthaus Zum Specht se nachází ve městě Hösbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Zum Engel

8,7

Gasthof Zum Engel

Ubytování (Hotel) Gasthof Zum Engel. Set in Hösbach, Gasthof Zum Engel offers a garden and free WiFi throughout the property. Ubytování Gasthof Zum Engel se nachází ve městě Hösbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tagungszentrum Schmerlenbach

8,5

Tagungszentrum Schmerlenbach

Ubytování (Hotel) Tagungszentrum Schmerlenbach. This hotel is a former Benedictian abbey near Hösbach, in the Bavarian Spessart Nature Park. It offers modern rooms with free internet. Ubytování Tagungszentrum Schmerlenbach se nachází ve městě Hösbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Restaurant Zum Ochsen

8,4

Hotel & Restaurant Zum Ochsen

Ubytování (Hotel) Hotel & Restaurant Zum Ochsen. This family-run hotel is 2 km from the village of Hösbach, in the Bavarian Spessart Nature Park. Ubytování Hotel & Restaurant Zum Ochsen se nachází ve městě Hösbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Klingerhof

8,3

Landhotel Klingerhof

Ubytování (Hotel) Landhotel Klingerhof. Tento hotel stojí na klidném místě v přírodním parku Spessart, 7 km východně od Aschaffenburgu. Hosté mohou zdarma využívat krytý bazén a saunu. Ubytování Landhotel Klingerhof se nachází ve městě Hösbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof zur Sonne Winzenhohl

8,3

Gasthof zur Sonne Winzenhohl

Ubytování (Hotel) Gasthof zur Sonne Winzenhohl. Set in Hösbach, Gasthof zur Sonne Winzenhohl features a bar and a terrace. Ubytování Gasthof zur Sonne Winzenhohl se nachází ve městě Hösbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gerber

8,2

Hotel Gerber

Ubytování (Hotel) Hotel Gerber. Tento rodinný hotel se nachází naproti vlakovému nádraží Hösbach. Ubytování Hotel Gerber se nachází ve městě Hösbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehäuschen-Hösbach

Gästehäuschen-Hösbach

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehäuschen-Hösbach. Gästehäuschen-Hösbach is located in Hösbach. The property features city views and is 39 km from Offenbach. Ubytování Gästehäuschen-Hösbach se nachází ve městě Hösbach (Německo - Bavorsko).

alte SCHULE Schmerlenbach 1903 Wohnung 60m²

alte SCHULE Schmerlenbach 1903 Wohnung 60m²

Ubytování (Apartmán) alte SCHULE Schmerlenbach 1903 Wohnung 60m². Alte SCHULE Schmerlenbach 1903 Wohnung 60m² is set in Hösbach and offers a restaurant, a bar and a shared lounge. The accommodation is 40 km from Wertheim. Ubytování alte SCHULE Schmerlenbach 1903 Wohnung 60m² se nachází ve městě Hösbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Hösbach

Město Hösbach se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Hösbach.