Hledat

Ubytování

Ubytování město Hotely v destinaci Berndorf

Ve městě Hotely v destinaci Berndorf (Německo) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Hotely v destinaci Berndorf

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Hotely v destinaci Berndorf

Ferienwohnung Frank

9,4

Ferienwohnung Frank

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Frank. Located in the Eifel Mountain region, Ferienwohnung Frank enjoys a central location in Berndorf. Ubytování Ferienwohnung Frank se nachází ve městě Hotely v destinaci Berndorf (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo Ines

9,3

Fewo Ines

Ubytování (Apartmán) Fewo Ines. Fewo Ines is located in Berndorf and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Fewo Ines se nachází ve městě Hotely v destinaci Berndorf (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 342 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Eifelkrimi-Ferienhaus "An der Linde"

8,9

Das Eifelkrimi-Ferienhaus "An der Linde"

Ubytování (Prázdninový dům) Das Eifelkrimi-Ferienhaus "An der Linde". Set in Berndorf in the Rhineland-Palatinate region, Das Eifelkrimi-Ferienhaus "An der Linde" has a balcony and garden views. Ubytování Das Eifelkrimi-Ferienhaus "An der Linde" se nachází ve městě Hotely v destinaci Berndorf (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus-Naturblick

Ferienhaus-Naturblick

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus-Naturblick. Ferienhaus-Naturblick is a holiday home with a balcony, set in Berndorf in the Rhineland-Palatinate Region. The unit is 43 km from Monschau. Ubytování Ferienhaus-Naturblick se nachází ve městě Hotely v destinaci Berndorf (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus-Dreimueller-am-Ursprung-des-Eifelkrimis

Ferienhaus-Dreimueller-am-Ursprung-des-Eifelkrimis

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus-Dreimueller-am-Ursprung-des-Eifelkrimis. Ferienhaus-Dreimueller-am-Ursprung-des-Eifelkrimis is located in Berndorf. The accommodation is 39 km from Bad Münstereifel. Ubytování Ferienhaus-Dreimueller-am-Ursprung-des-Eifelkrimis se nachází ve městě Hotely v destinaci Berndorf (Německo - Porýní-Falc).

Ferienwohnung-am-Molkenberg-in-34477-Berndorf

Ferienwohnung-am-Molkenberg-in-34477-Berndorf

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung-am-Molkenberg-in-34477-Berndorf. Ferienwohnung-am-Molkenberg-in-34477-Berndorf is located in Berndorf and offers a fitness centre. The accommodation is 39 km from Bad Wildungen. Ubytování Ferienwohnung-am-Molkenberg-in-34477-Berndorf se nachází ve městě Hotely v destinaci Berndorf (Německo - Hesensko).

Ubytování v německém městě Hotely v destinaci Berndorf

Město Hotely v destinaci Berndorf se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Hotely v destinaci Berndorf.