Hledat

Ubytování

Ubytování město Hotely v destinaci Hoisdorf

Ve městě Hotely v destinaci Hoisdorf (Německo) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Hotely v destinaci Hoisdorf

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Hotely v destinaci Hoisdorf

Little Paradise - Retreat- and Meditation Center

8,9

Little Paradise - Retreat- and Meditation Center

Ubytování (Apartmány) Little Paradise - Retreat- and Meditation Center. Focusing on meditation, nature and serenity, Little Paradise is a meditation and retreat centre located 24 km from Hamburg in Hoisdorf. Ubytování Little Paradise - Retreat- and Meditation Center se nachází ve městě Hotely v destinaci Hoisdorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Hoisdorf

8,3

Landhaus Hoisdorf

Ubytování (Hotel) Landhaus Hoisdorf. Set in Hoisdorf, Landhaus Hoisdorf features a restaurant, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Landhaus Hoisdorf se nachází ve městě Hotely v destinaci Hoisdorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ruhiges Zimmer, 30 min bis Hamburg

7,5

Ruhiges Zimmer, 30 min bis Hamburg

Ubytování (Privát) Ruhiges Zimmer, 30 min bis Hamburg. Set in Hoisdorf in the Schleswig-Holstein region, Ruhiges Zimmer, 30 min bis Hamburg features a patio and garden views. Ubytování Ruhiges Zimmer, 30 min bis Hamburg se nachází ve městě Hotely v destinaci Hoisdorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Hotely v destinaci Hoisdorf

Město Hotely v destinaci Hoisdorf se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Hotely v destinaci Hoisdorf.