Hledat

Ubytování

Ubytování město Hotely v destinaci Kaifenheim

Ve městě Hotely v destinaci Kaifenheim (Německo) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Hotely v destinaci Kaifenheim

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Hotely v destinaci Kaifenheim

Schieferland

9,3

Schieferland

Ubytování (Apartmán) Schieferland. Located in Kaifenheim in the Rhineland-Palatinate region, Schieferland has a patio and garden views. Ubytování Schieferland se nachází ve městě Hotely v destinaci Kaifenheim (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kaifenheimer Mühle 2

Apartment Kaifenheimer Mühle 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Kaifenheimer Mühle 2. Located in Kaifenheim in the Rhineland-Palatinate region, Apartment Kaifenheimer Mühle 2 features a garden. Ubytování Apartment Kaifenheimer Mühle 2 se nachází ve městě Hotely v destinaci Kaifenheim (Německo - Porýní-Falc).

Cozy Apartment in Kaifenheim with Private Terrace

Cozy Apartment in Kaifenheim with Private Terrace

Ubytování (Apartmán) Cozy Apartment in Kaifenheim with Private Terrace. Set in Kaifenheim in the Rhineland-Palatinate region, Cozy Apartment in Kaifenheim with Private Terrace features a garden. Ubytování Cozy Apartment in Kaifenheim with Private Terrace se nachází ve městě Hotely v destinaci Kaifenheim (Německo - Porýní-Falc).

Ferienwohnung Christa, Kaifenheim

Ferienwohnung Christa, Kaifenheim

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Christa, Kaifenheim. Ferienwohnung Christa, Kaifenheim is set in Kaifenheim and offers a restaurant. Ubytování Ferienwohnung Christa, Kaifenheim se nachází ve městě Hotely v destinaci Kaifenheim (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kaifenheimer Mühle 3

Apartment Kaifenheimer Mühle 3

Ubytování (Apartmán) Apartment Kaifenheimer Mühle 3. Situated in Kaifenheim in the Rhineland-Palatinate region, Apartment Kaifenheimer Mühle 3 has a garden. Ubytování Apartment Kaifenheimer Mühle 3 se nachází ve městě Hotely v destinaci Kaifenheim (Německo - Porýní-Falc).

Ubytování v německém městě Hotely v destinaci Kaifenheim

Město Hotely v destinaci Kaifenheim se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Hotely v destinaci Kaifenheim.