Hledat

Ubytování

Ubytování město Hotely v destinaci Kaltensundheim

Ve městě Hotely v destinaci Kaltensundheim (Německo) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Hotely v destinaci Kaltensundheim

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Hotely v destinaci Kaltensundheim

Rhöner Landgasthof-Hotel Zur Guten Quelle

8,9

Rhöner Landgasthof-Hotel Zur Guten Quelle

Ubytování (Hotel) Rhöner Landgasthof-Hotel Zur Guten Quelle. Located in Kaltensundheim, Rhöner Landgasthof-Hotel Zur Guten Quelle features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Rhöner Landgasthof-Hotel Zur Guten Quelle se nachází ve městě Hotely v destinaci Kaltensundheim (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Rhönblick Kaltensundheim - DMG07055-F

Holiday Home Rhönblick Kaltensundheim - DMG07055-F

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Rhönblick Kaltensundheim - DMG07055-F. Set in Kaltensundheim in the Thuringia region, Holiday Home Rhönblick Kaltensundheim - DMG07055-F features a balcony. Ubytování Holiday Home Rhönblick Kaltensundheim - DMG07055-F se nachází ve městě Hotely v destinaci Kaltensundheim (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 782 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Hotely v destinaci Kaltensundheim

Město Hotely v destinaci Kaltensundheim se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Hotely v destinaci Kaltensundheim.