Hledat

Ubytování

Ubytování město Hotely v destinaci Nordhalben

Ve městě Hotely v destinaci Nordhalben (Německo) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Hotely v destinaci Nordhalben

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Hotely v destinaci Nordhalben

Ferienwohnung Bella

9,4

Ferienwohnung Bella

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bella. Featuring garden views, Ferienwohnung Bella provides accommodation with free bikes and a terrace, around 1 km from Skiabfahrt Nordhalben. Ubytování Ferienwohnung Bella se nachází ve městě Hotely v destinaci Nordhalben (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wagners Forsthaus Nordhalben im Frankenwald 4 - [#125817]

8,4

Wagners Forsthaus Nordhalben im Frankenwald 4 - [#125817]

Ubytování (Apartmán) Wagners Forsthaus Nordhalben im Frankenwald 4 - [#125817]. Wagners Forsthaus Nordhalben im Frankenwald 4 - [#125817] is set in Nordhalben. Ubytování Wagners Forsthaus Nordhalben im Frankenwald 4 - [#125817] se nachází ve městě Hotely v destinaci Nordhalben (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Post

8,1

Hotel Post

Ubytování (Penzion) Hotel Post. This family-run hotel is located in the village of Nordhalben in the Frankenwald nature park. Ubytování Hotel Post se nachází ve městě Hotely v destinaci Nordhalben (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wagners Forsthaus Nordhalben im Frankenwald 3 - [#125816]

8

Wagners Forsthaus Nordhalben im Frankenwald 3 - [#125816]

Ubytování (Apartmán) Wagners Forsthaus Nordhalben im Frankenwald 3 - [#125816]. Wagners Forsthaus Nordhalben im Frankenwald 3 - [#125816] is situated in Nordhalben. Ubytování Wagners Forsthaus Nordhalben im Frankenwald 3 - [#125816] se nachází ve městě Hotely v destinaci Nordhalben (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Weißes Lamm

7,7

Gästehaus Weißes Lamm

Ubytování (Penzion – hostinec) Gästehaus Weißes Lamm. Gästehaus Weißes Lamm in Nordhalben features barbecue facilities and a terrace. Ubytování Gästehaus Weißes Lamm se nachází ve městě Hotely v destinaci Nordhalben (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weißes Lamm Nordhalben

7

Weißes Lamm Nordhalben

Ubytování (Penzion – hostinec) Weißes Lamm Nordhalben. Situated in Nordhalben, 700 metres from Skiabfahrt Nordhalben, Weißes Lamm Nordhalben features accommodation with a terrace and free private parking. Ubytování Weißes Lamm Nordhalben se nachází ve městě Hotely v destinaci Nordhalben (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thomasmuehle

Thomasmuehle

Ubytování (Apartmán) Thomasmuehle. Boasting river views, Thomasmuehle offers accommodation with a patio and a kettle, around 1.6 km from Skiabfahrt Nordhalben. Ubytování Thomasmuehle se nachází ve městě Hotely v destinaci Nordhalben (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

WAGNERS Forsthaus Nordhalben im Frankenwald

WAGNERS Forsthaus Nordhalben im Frankenwald

Ubytování (Apartmány) WAGNERS Forsthaus Nordhalben im Frankenwald. Featuring garden views and a garden, WAGNERS Forsthaus Nordhalben im Frankenwald features accommodation ideally situated in Nordhalben, within a short... Ubytování WAGNERS Forsthaus Nordhalben im Frankenwald se nachází ve městě Hotely v destinaci Nordhalben (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wagners Forsthaus Nordhalben im Frankenwald 2 - [#125815]

Wagners Forsthaus Nordhalben im Frankenwald 2 - [#125815]

Ubytování (Apartmán) Wagners Forsthaus Nordhalben im Frankenwald 2 - [#125815]. Wagners Forsthaus Nordhalben im Frankenwald 2 - [#125815] is located in Nordhalben. Ubytování Wagners Forsthaus Nordhalben im Frankenwald 2 - [#125815] se nachází ve městě Hotely v destinaci Nordhalben (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Lila Welle

Haus Lila Welle

Ubytování (Apartmán) Haus Lila Welle. Haus Lila Welle is located in Nordhalben. The accommodation is 48 km from Bayreuth. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Haus Lila Welle se nachází ve městě Hotely v destinaci Nordhalben (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wagners Forsthaus Nordhalben im Frankenwald - [#125813]

Wagners Forsthaus Nordhalben im Frankenwald - [#125813]

Ubytování (Apartmán) Wagners Forsthaus Nordhalben im Frankenwald - [#125813]. Wagners Forsthaus Nordhalben im Frankenwald - [#125813] is set in Nordhalben. The property is 40 km from Kulmbach and free private parking is offered. Ubytování Wagners Forsthaus Nordhalben im Frankenwald - [#125813] se nachází ve městě Hotely v destinaci Nordhalben (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Hotely v destinaci Nordhalben

Město Hotely v destinaci Nordhalben se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Hotely v destinaci Nordhalben.