Hledat

Ubytování

Ubytování město Hotely v destinaci Ohorn

Ve městě Hotely v destinaci Ohorn (Německo) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Hotely v destinaci Ohorn

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Hotely v destinaci Ohorn

Pension Scherzer

9,1

Pension Scherzer

Ubytování (Penzion) Pension Scherzer. Set in Ohorn, 6 km from Baroque Palace Rammenau, Pension Scherzer offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Pension Scherzer se nachází ve městě Hotely v destinaci Ohorn (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 639 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Haufe

8,9

Pension Haufe

Ubytování (Penzion) Pension Haufe. Set in Ohorn, 8 km from Baroque Palace Rammenau, Pension Haufe offers accommodation with a garden, free private parking, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Pension Haufe se nachází ve městě Hotely v destinaci Ohorn (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forsthaus Luchsenburg

8,4

Forsthaus Luchsenburg

Ubytování (Penzion) Forsthaus Luchsenburg. Featuring a restaurant, garden and views of garden, Forsthaus Luchsenburg is set in Ohorn, 3.1 km from Baroque Palace Rammenau. Ubytování Forsthaus Luchsenburg se nachází ve městě Hotely v destinaci Ohorn (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Buschmühle

8,3

Landgasthof Buschmühle

Ubytování (Penzion) Landgasthof Buschmühle. This hotel dates from the 17th century and overlooks the Buschmühlenteich Lake, 2 km from Ohorn. Ubytování Landgasthof Buschmühle se nachází ve městě Hotely v destinaci Ohorn (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 215 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Hotely v destinaci Ohorn

Město Hotely v destinaci Ohorn se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Hotely v destinaci Ohorn.