Hledat

Ubytování

Ubytování město Hoyerswerda

Ve městě Hoyerswerda (Německo) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Hoyerswerda

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Hoyerswerda

Buri Island

9,6

Buri Island

Ubytování (Apartmán) Buri Island. Apartmán Buri Island sídlí v budově z roku 2016 ve městě Hoyerswerda, 3 km od aquaparku Lausitzbad Hoyerswerd a 3,4 km od muzea ZCOM Zuse Computer Museum... Ubytování Buri Island se nachází ve městě Hoyerswerda (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenthaus Am Fließ

9,5

Apartmenthaus Am Fließ

Ubytování (Aparthotel) Apartmenthaus Am Fließ. Apartmenthaus Am Fließ se nachází 2,9 km od lázní Lausitzbad Hoyerswerda a nabízí restauraci, sdílený lounge, společnou kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmenthaus Am Fließ se nachází ve městě Hoyerswerda (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung 29

9,3

Ferienwohnung 29

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung 29. Ferienwohnung 29 enjoys a location in Hoyerswerda, just 1.5 km from Bath Lausitzbad Hoyerswerda and 3 km from Konrad Zuse Computermuseum. Ubytování Ferienwohnung 29 se nachází ve městě Hoyerswerda (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gaestewohnung Eckert

9,3

Gaestewohnung Eckert

Ubytování (Apartmán) Gaestewohnung Eckert. Gaestewohnung Eckert nabízí ubytování ve městě Hoyerswerda, 2 km od lázní Lausitzbad Hoyerswerda a 3,3 km od muzea počítačů Konrada Zuse. Ubytování Gaestewohnung Eckert se nachází ve městě Hoyerswerda (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 051 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Mark

9

Pension Mark

Ubytování (Penzion) Pension Mark. Nekuřácký Pension Mark se nachází v Hoyerswerdě, do 3 km od lázeňského města Lausitzbad Hoyerswerda, 3,6 km od Konrad Zuse Computermusea, 2,9 km od... Ubytování Pension Mark se nachází ve městě Hoyerswerda (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästezimmer - Scholz & Scholz GBR

8,9

Gästezimmer - Scholz & Scholz GBR

Ubytování (Penzion) Gästezimmer - Scholz & Scholz GBR. Gästezimmer - Scholz & Scholz GBR se nachází v Hoyerswerdě, 3,3 km od lázní Lausitzbad Hoyerswerda a 3,8 km od muzea vědy Zuse-Computer-Museum. Ubytování Gästezimmer - Scholz & Scholz GBR se nachází ve městě Hoyerswerda (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bock im Seenland

8,9

Ferienwohnung Bock im Seenland

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bock im Seenland. Ferienwohnung Bock im Seenland se nachází ve městě Hoyerswerda, 5 km od lázní Lausitzbad Hoyerswerda a 6 km od Muzea počítačů Konrada Zuse. Ubytování Ferienwohnung Bock im Seenland se nachází ve městě Hoyerswerda (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zur Mühle

8,7

Hotel Zur Mühle

Ubytování (Hotel) Hotel Zur Mühle. Hotel Zur Mühle se nachází ve městě Hoyerswerda, 2 minuty chůze od tržnice v historickém centru. Nabízí restauraci, turistické informace a bowling. Ubytování Hotel Zur Mühle se nachází ve městě Hoyerswerda (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Hotel Hoyerswerda

7,9

City Hotel Hoyerswerda

Ubytování (Hotel) City Hotel Hoyerswerda. City Hotel Hoyerswerda se nachází na kraji města Hoyerswerda, na tichém místě obklopeném malebným vřesovištěm a jezery Horní Lužice. Ubytování City Hotel Hoyerswerda se nachází ve městě Hoyerswerda (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Akzent Congresshotel Hoyerswerda

7,1

Akzent Congresshotel Hoyerswerda

Ubytování (Hotel) Akzent Congresshotel Hoyerswerda. Akzent Congresshotel Hoyerswerda se nachází v srdci nové čtvrti Hoyerswerda, přímo za "Lausitzhalle". Ubytování Akzent Congresshotel Hoyerswerda se nachází ve městě Hoyerswerda (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

3 Seitenhof im Herzen des Lausitzer Seenlandes

7

3 Seitenhof im Herzen des Lausitzer Seenlandes

Ubytování (Apartmán) 3 Seitenhof im Herzen des Lausitzer Seenlandes. Apartmán 3 Seitenhof im Herzen des Lausitzer Seenlandes se nachází ve městě Hoyerswerda, 2,7 km od lázní Lausitzbad Hoyerswerda, 4,1 km od muzea Konrad... Ubytování 3 Seitenhof im Herzen des Lausitzer Seenlandes se nachází ve městě Hoyerswerda (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung 3 - a45311

Ferienwohnung 3 - a45311

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung 3 - a45311. Ferienwohnung 3 - a45311, a property with a restaurant and a terrace, is situated in Hoyerswerda, 2.5 km from Bath Lausitzbad Hoyerswerda, 3. Ubytování Ferienwohnung 3 - a45311 se nachází ve městě Hoyerswerda (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung 2 - a45310

Ferienwohnung 2 - a45310

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung 2 - a45310. Ferienwohnung 2 - a45310, a property with a restaurant, a garden and a terrace, is set in Hoyerswerda, 2.5 km from Bath Lausitzbad Hoyerswerda, 3. Ubytování Ferienwohnung 2 - a45310 se nachází ve městě Hoyerswerda (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alte Seiferei

Alte Seiferei

Ubytování (Apartmán) Alte Seiferei. Alte Seiferei in Hoyerswerda offers accommodation with free WiFi, 1.8 km from Bath Lausitzbad Hoyerswerda, 2. Ubytování Alte Seiferei se nachází ve městě Hoyerswerda (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landlust-venkouska touha

Landlust-venkouska touha

Ubytování (Penzion) Landlust-venkouska touha. Located in Hoyerswerda, 1.8 km from Konrad Zuse Computermuseum, Landlust-venkouska touha provides accommodation with a garden, free private parking,... Ubytování Landlust-venkouska touha se nachází ve městě Hoyerswerda (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung 1 - a45309

Ferienwohnung 1 - a45309

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung 1 - a45309. Ferienwohnung 1 - a45309 is set in Hoyerswerda, 2.5 km from Bath Lausitzbad Hoyerswerda, in an area where hiking can be enjoyed. This apartment is 3. Ubytování Ferienwohnung 1 - a45309 se nachází ve městě Hoyerswerda (Německo - Sasko).

Ubytování v německém městě Hoyerswerda

Město Hoyerswerda se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Hoyerswerda.