Hledat

Ubytování

Ubytování město Hünfeld

Ve městě Hünfeld (Německo) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Hünfeld

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Hünfeld

Landgasthof Zum Stern

9,2

Landgasthof Zum Stern

Ubytování (Penzion – hostinec) Landgasthof Zum Stern. Featuring free WiFi and a restaurant, Landgasthof Zum Stern offers pet-friendly accommodation in the Michelsrombach district of Hünfeld.. Ubytování Landgasthof Zum Stern se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rhönhof

9

Hotel Rhönhof

Ubytování (Hotel) Hotel Rhönhof. This 3-star hotel enjoys a central location in the district of Hünfeld-Oberrombach. Ubytování Hotel Rhönhof se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Die Spanische Rhön

8,8

Die Spanische Rhön

Ubytování (Hostel) Die Spanische Rhön. Die Spanische Rhön is set in Hünfeld and has a bar and a terrace. Ubytování Die Spanische Rhön se nachází ve městě Hünfeld (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Best Western Plus Konrad Zuse Hotel

8,7

Best Western Plus Konrad Zuse Hotel

Ubytování (Hotel) Best Western Plus Konrad Zuse Hotel. Featuring a stylish sauna and spa area, this 4-star conference hotel in Hünfeld enjoys easy access to the Rhön biosphere reserve, Praforst golf course, and... Ubytování Best Western Plus Konrad Zuse Hotel se nachází ve městě Hünfeld (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof zum Wiesengrund

8,4

Landgasthof zum Wiesengrund

Ubytování (Penzion) Landgasthof zum Wiesengrund. Offering a restaurant, Landgasthof zum Wiesengrund is located in Hünfeld. Free WiFi access is available. Each room here will provide you with a TV. Ubytování Landgasthof zum Wiesengrund se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

St. Bonifatiuskloster - Geistliches Zentrum

8,4

St. Bonifatiuskloster - Geistliches Zentrum

Ubytování (Penzion) St. Bonifatiuskloster - Geistliches Zentrum. Just a 7-minute walk from Hünfeld Train Station, this guest house is part of the St. Bonifatius Monastery. Ubytování St. Bonifatiuskloster - Geistliches Zentrum se nachází ve městě Hünfeld (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KNAUS Campingpark Hünfeld

8,2

KNAUS Campingpark Hünfeld

Ubytování (Prázdninový areál) KNAUS Campingpark Hünfeld. Set in Hünfeld in the Hessen region, KNAUS Campingpark Hünfeld offers accommodation with free private parking. Ubytování KNAUS Campingpark Hünfeld se nachází ve městě Hünfeld (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Hotel Plumhoff

7,7

Gasthof Hotel Plumhoff

Ubytování (Penzion) Gasthof Hotel Plumhoff. This intimate guest house boasts a relaxed ambience and is set in idyllic and natural surroundings. Ubytování Gasthof Hotel Plumhoff se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Georgshof

7,7

Landhotel Georgshof

Ubytování (Hotel) Landhotel Georgshof. Landhotel Georgshof is set in Hünfeld. Complimentary WiFi is provided. Ubytování Landhotel Georgshof se nachází ve městě Hünfeld (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo Hünfeld

Fewo Hünfeld

Ubytování (Apartmán) Fewo Hünfeld. Fewo Hünfeld is located in Hünfeld. The accommodation is 46 km from Bebra. Fulda is 21 km from the apartment, while Bad Hersfeld is 33 km away. Ubytování Fewo Hünfeld se nachází ve městě Hünfeld (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Natürlicher Holzkomfort im hessischen Kegelspiel

Natürlicher Holzkomfort im hessischen Kegelspiel

Ubytování (Apartmán) Natürlicher Holzkomfort im hessischen Kegelspiel. Situated in Hünfeld, Natürlicher Holzkomfort im hessischen Kegelspiel features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Natürlicher Holzkomfort im hessischen Kegelspiel se nachází ve městě Hünfeld (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Hünfeld

Město Hünfeld se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Hünfeld.