Hledat

Ubytování

Ubytování město Iffeldorf

Ve městě Iffeldorf (Německo) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Iffeldorf

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Iffeldorf

Ferienwohnung Pferdehof Pankratz

9,7

Ferienwohnung Pferdehof Pankratz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Pferdehof Pankratz. Located in Iffeldorf in the Bavaria region, Ferienwohnung Pferdehof Pankratz has a balcony and garden views. Ubytování Ferienwohnung Pferdehof Pankratz se nachází ve městě Iffeldorf (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Osterseen

8,9

Landgasthof Osterseen

Ubytování (Hotel) Landgasthof Osterseen. Set in Iffeldorf, Landgasthof Osterseen features a sauna, free WiFi, a shared lounge and terrace. Ubytování Landgasthof Osterseen se nachází ve městě Iffeldorf (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Himmlisches Wohnen Engelhard

Himmlisches Wohnen Engelhard

Ubytování (Apartmán) Himmlisches Wohnen Engelhard. Himmlisches Wohnen Engelhard is located in Iffeldorf. The property features garden views and is 17 km from Murnau am Staffelsee. Ubytování Himmlisches Wohnen Engelhard se nachází ve městě Iffeldorf (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Iffeldorf

Město Iffeldorf se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Iffeldorf.