Hledat

Ubytování

Ubytování město Ilbesheim

Ve městě Ilbesheim (Německo) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Ilbesheim

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Ilbesheim

Gästehaus Röhm

9,5

Gästehaus Röhm

Ubytování (Privát) Gästehaus Röhm. Set in Ilbesheim, 43 km from Bad Dürkheim, Gästehaus Röhm offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Gästehaus Röhm se nachází ve městě Ilbesheim (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wein-Domizil Brennofen

9,5

Wein-Domizil Brennofen

Ubytování (Penzion – hostinec) Wein-Domizil Brennofen. Situated in Ilbesheim, Wein-Domizil Brennofen has a restaurant, bar, garden, and free WiFi. Ubytování Wein-Domizil Brennofen se nachází ve městě Ilbesheim (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hofgarten Rosa

9,4

Hofgarten Rosa

Ubytování (Penzion) Hofgarten Rosa. Hofgarten Rosa offers accommodation in Ilbesheim and guests can enjoy a wine tasting at the property. Ubytování Hofgarten Rosa se nachází ve městě (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weinschlößchen im Weingut Roos

8,6

Weinschlößchen im Weingut Roos

Ubytování (Hotel) Weinschlößchen im Weingut Roos. Situated in Ilbesheim, Weinschlößchen im Weingut Roos features 3 accommodation with private balconies. Ubytování Weinschlößchen im Weingut Roos se nachází ve městě Ilbesheim (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Ilbesheim

Město Ilbesheim se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Ilbesheim.