Hledat

Ubytování

Ubytování město Illertissen

Ve městě Illertissen (Německo) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Illertissen

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Illertissen

Pension Waldblick

9,7

Pension Waldblick

Ubytování (Apartmán) Pension Waldblick. Pension Waldblick is situated in Illertissen. The accommodation is 14 km from Senden. Ubytování Pension Waldblick se nachází ve městě Illertissen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Illertisser Hof

9,2

Illertisser Hof

Ubytování (Hotel) Illertisser Hof. In centre of the small town of Illertissen, this family-run hotel welcomes guests with free WiFi, homemade cakes and marmalade, and a free bottle of... Ubytování Illertisser Hof se nachází ve městě Illertissen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Projekt Gastraum

8,9

Projekt Gastraum

Ubytování (Penzion) Projekt Gastraum. Projekt Gastraum is located in a former Protestant church in Illertissen and features a garden and a terrace. Free WiFi is featured. Ubytování Projekt Gastraum se nachází ve městě Illertissen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel am Schloss

8,6

Hotel am Schloss

Ubytování (Hotel) Hotel am Schloss. Tento historický hotel nabízí saunu, prostornou zahradu s letní terasou a elegantní pokoje s bezplatným internetem a nachází se na klidném místě v... Ubytování Hotel am Schloss se nachází ve městě Illertissen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Restaurant Dornweiler Hof

8,4

Hotel & Restaurant Dornweiler Hof

Ubytování (Hotel) Hotel & Restaurant Dornweiler Hof. This family-run, 3-star superior hotel lies in beautiful green countryside outside the town of Illertissen, 100 metres from the River Iller. Ubytování Hotel & Restaurant Dornweiler Hof se nachází ve městě Illertissen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Restaurant-Kolb

8

Hotel-Restaurant-Kolb

Ubytování (Hotel) Hotel-Restaurant-Kolb. Hotel-Restaurant-Kolb is centrally located in Illertissen, next to the shopping area. Ubytování Hotel-Restaurant-Kolb se nachází ve městě Illertissen (Německo - Bavorsko).

ILL Hotel

7,4

ILL Hotel

Ubytování (Hotel) ILL Hotel. ILL Hotel is located in Illertissen. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování ILL Hotel se nachází ve městě Illertissen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Illerhotel-Garni

6,1

Illerhotel-Garni

Ubytování (Bed and breakfast) Illerhotel-Garni. Located in Illertissen, 14 km from Senden, Illerhotel-Garni provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Illerhotel-Garni se nachází ve městě Illertissen (Německo - Bavorsko).

Ubytování v německém městě Illertissen

Město Illertissen se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Illertissen.