Hledat

Ubytování

Ubytování město Illmensee

Ve městě Illmensee (Německo) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Illmensee

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Illmensee

Ferienwohnung Sonnenhalde

9,6

Ferienwohnung Sonnenhalde

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sonnenhalde. Situated in Illmensee, this apartment features free WiFi and a terrace. The unit is 28 km from Konstanz. Free private parking is available on site. Ubytování Ferienwohnung Sonnenhalde se nachází ve městě Illmensee (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Restaurant Karpfen

9,5

Hotel & Restaurant Karpfen

Ubytování (Hotel) Hotel & Restaurant Karpfen. Ideally located 200 metres from the shores of the large Illmensee lake and a 10-minute walk from Lake Ruschweiler, this property is situated in the green... Ubytování Hotel & Restaurant Karpfen se nachází ve městě Illmensee (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am See

8,6

Haus am See

Ubytování (Apartmán) Haus am See. Located in Illmensee in the Baden-Württemberg region, Haus am See has a terrace and garden views. Ubytování Haus am See se nachází ve městě Illmensee (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Illmensee

Město Illmensee se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Illmensee.