Hledat

Ubytování

Ubytování město Ilsenburg

Ve městě Ilsenburg (Německo) máme celkem 30 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Ilsenburg

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Ilsenburg

Haus Ilsegarten

9,9

Haus Ilsegarten

Ubytování (Apartmán) Haus Ilsegarten. Renovated in 2017, Haus Ilsegarten is a modern and fully-equipped holiday home with a terrace, situated in Ilsenburg. Ubytování Haus Ilsegarten se nachází ve městě Ilsenburg (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eggert's Ferienhaus zum Apfelgarten

9,8

Eggert's Ferienhaus zum Apfelgarten

Ubytování (Apartmán) Eggert's Ferienhaus zum Apfelgarten. Set in Ilsenburg in the Saxony-Anhalt region, Eggert's Ferienhaus zum Apfelgarten features a balcony and garden views. Ubytování Eggert's Ferienhaus zum Apfelgarten se nachází ve městě Ilsenburg (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ates Hütte

9,7

Ates Hütte

Ubytování (Apartmán) Ates Hütte. Situated in Ilsenburg, Ates Hütte features accommodation with a terrace and free WiFi. The apartment has city views and is 32 km from Braunlage. Ubytování Ates Hütte se nachází ve městě (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hellerling

9,7

Ferienwohnung Hellerling

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hellerling. Located in Ilsenburg in the Saxony-Anhalt region, Ferienwohnung Hellerling features a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung Hellerling se nachází ve městě Ilsenburg (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Scarlett

9,7

Ferienwohnung Scarlett

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Scarlett. Situated in Ilsenburg, this apartment is 8 km from Wernigerode. The unit is 34 km from Quedlinburg. The kitchen is equipped with a dishwasher. Ubytování Ferienwohnung Scarlett se nachází ve městě Ilsenburg (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bungalow am Schloss

9,7

Bungalow am Schloss

Ubytování (Prázdninový dům) Bungalow am Schloss. Located in Ilsenburg in the Saxony-Anhalt region, Bungalow am Schloss has a terrace and garden views. Ubytování Bungalow am Schloss se nachází ve městě Ilsenburg (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 077 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Waldhöhe

9,4

Ferienwohnung Waldhöhe

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Waldhöhe. Ferienwohnung Waldhöhe is located in Ilsenburg. The accommodation is 32 km from Braunlage, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Ferienwohnung Waldhöhe se nachází ve městě Ilsenburg (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Heinrich Heine

9,3

Haus Heinrich Heine

Ubytování (Apartmány) Haus Heinrich Heine. Haus Heinrich Heine offers accommodation in Ilsenburg. Wernigerode is 8 km away. There are rooms and apartments. Ubytování Haus Heinrich Heine se nachází ve městě Ilsenburg (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalets zum Ilsetal Nr.19

9,2

Chalets zum Ilsetal Nr.19

Ubytování (Horské chaty) Chalets zum Ilsetal Nr.19. Located in Ilsenburg, 31 km from Braunlage, Chalets zum Ilsetal Nr.19 provides a garden and free WiFi. The accommodation features a sauna. Ubytování Chalets zum Ilsetal Nr.19 se nachází ve městě (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalets zum Ilsetal Nr.15a

9,1

Chalets zum Ilsetal Nr.15a

Ubytování (Prázdninové domy) Chalets zum Ilsetal Nr.15a. Set in Ilsenburg, 32 km from Braunlage, Chalets zum Ilsetal Nr.15a offers a garden and free WiFi. The accommodation features a sauna. Ubytování Chalets zum Ilsetal Nr.15a se nachází ve městě (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus am Kirschberg

9,1

Gästehaus am Kirschberg

Ubytování (Apartmán) Gästehaus am Kirschberg. Located in Ilsenburg, this apartment features a balcony and a garden. The unit is 8 km from Wernigerode. Ubytování Gästehaus am Kirschberg se nachází ve městě Ilsenburg (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Stellwerk

9

Pension Stellwerk

Ubytování (Penzion) Pension Stellwerk. Located next to Ilsenburg Train Station, this elegantly furnished guest house offers daily breakfast. Ubytování Pension Stellwerk se nachází ve městě Ilsenburg (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wanderlust

9

Wanderlust

Ubytování (Apartmán) Wanderlust. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Wanderlust is located in Ilsenburg. Ubytování Wanderlust se nachází ve městě (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Zu den Rothen Forellen

9

Landhaus Zu den Rothen Forellen

Ubytování (Hotel) Landhaus Zu den Rothen Forellen. Peacefully located in the health resort of Ilsenburg at the foot of the Brocken Mountain, this 5-star country-style hotel boasts a large spa area with... Ubytování Landhaus Zu den Rothen Forellen se nachází ve městě Ilsenburg (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klosterblick

8,9

Klosterblick

Ubytování (Prázdninový dům) Klosterblick. Set in Ilsenburg in the Saxony-Anhalt region, Klosterblick features a terrace and garden views. Ubytování Klosterblick se nachází ve městě Ilsenburg (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Osterbrink

8,8

Ferienwohnung Osterbrink

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Osterbrink. Ferienwohnung Osterbrink is located in Ilsenburg and offers barbecue facilities. Ubytování Ferienwohnung Osterbrink se nachází ve městě Ilsenburg (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kurpark Flair Hotel Im Ilsetal

8,6

Kurpark Flair Hotel Im Ilsetal

Ubytování (Hotel) Kurpark Flair Hotel Im Ilsetal. This family-run, 4-star hotel in Ilsenburg is at the foot of the Brocken mountain. Ubytování Kurpark Flair Hotel Im Ilsetal se nachází ve městě Ilsenburg (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ilsenburger Hof

8,5

Ilsenburger Hof

Ubytování (Hotel) Ilsenburger Hof. Surrounded by the hiking and cycling routes of the Harz Mountains, this 3-star hotel in Ilsenburg offers quiet rooms with country-style décor, daily buffet... Ubytování Ilsenburger Hof se nachází ve městě Ilsenburg (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghotel Ilsenburg

8,5

Berghotel Ilsenburg

Ubytování (Hotel) Berghotel Ilsenburg. Featuring extensive wellness facilities and comfortable non-smoking rooms, this 4-star hotel in Ilsenburg enjoys scenic views of the Harz National Park and... Ubytování Berghotel Ilsenburg se nachází ve městě Ilsenburg (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Tonmühle

8,2

Landhaus Tonmühle

Ubytování (Hotel) Landhaus Tonmühle. This family-run hotel enjoys an idyllic location on the northern outskirts of the Harz National Park. Ubytování Landhaus Tonmühle se nachází ve městě (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altstadthotel Ilsenburg

7,6

Altstadthotel Ilsenburg

Ubytování (Hotel) Altstadthotel Ilsenburg. Tento uznávaný hotel se nachází v jedné z nejstarších hrázděných budov v Ilsenburgu, jež je magnetem pro návštěvníky a také kulturním centrem již více než... Ubytování Altstadthotel Ilsenburg se nachází ve městě Ilsenburg (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldhotel am Ilsestein

6

Waldhotel am Ilsestein

Ubytování (Hotel) Waldhotel am Ilsestein. This hotel sits in the Ilsetal valley on the outskirts of Ilsenburg and on the borders of the Harz Mountains national park, boasting 250 kilometres of... Ubytování Waldhotel am Ilsestein se nachází ve městě Ilsenburg (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Monteur / Ferienwohnung Meyer

6

Monteur / Ferienwohnung Meyer

Ubytování (Apartmán) Monteur / Ferienwohnung Meyer. Set in Ilsenburg in the Saxony-Anhalt region, Monteur / Ferienwohnung Meyer has a balcony. The accommodation is 46 km from Braunschweig. Ubytování Monteur / Ferienwohnung Meyer se nachází ve městě Ilsenburg (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 278 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modernes-Ferienhaus-im-Harz-Naehe-Wernigerode

Modernes-Ferienhaus-im-Harz-Naehe-Wernigerode

Ubytování (Prázdninový dům) Modernes-Ferienhaus-im-Harz-Naehe-Wernigerode. Modernes-Ferienhaus-im-Harz-Naehe-Wernigerode is situated in Ilsenburg. The accommodation is 28 km from Braunlage. Ubytování Modernes-Ferienhaus-im-Harz-Naehe-Wernigerode se nachází ve městě Ilsenburg (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung-Willgeroth

Ferienwohnung-Willgeroth

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung-Willgeroth. Situated in Ilsenburg in the Saxony-Anhalt region, Ferienwohnung-Willgeroth is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Ferienwohnung-Willgeroth se nachází ve městě Ilsenburg (Německo - Sasko-Anhaltsko).

Beautiful Apartment in Ilsenburg Harz near Ski Area

Beautiful Apartment in Ilsenburg Harz near Ski Area

Ubytování (Apartmán) Beautiful Apartment in Ilsenburg Harz near Ski Area. Beautiful Apartment in Ilsenburg Harz near Ski Area is located in Ilsenburg. The accommodation is 32 km from Braunlage. Ubytování Beautiful Apartment in Ilsenburg Harz near Ski Area se nachází ve městě Ilsenburg (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 065 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Apartment in Ilsenburg Harz near Ski Area

Cozy Apartment in Ilsenburg Harz near Ski Area

Ubytování (Apartmán) Cozy Apartment in Ilsenburg Harz near Ski Area. Cozy Apartment in Ilsenburg Harz near Ski Area is situated in Ilsenburg. The accommodation is 32 km from Braunlage. Ubytování Cozy Apartment in Ilsenburg Harz near Ski Area se nachází ve městě Ilsenburg (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Classic Holiday Home in Harz near Braunlage Ski Area

Classic Holiday Home in Harz near Braunlage Ski Area

Ubytování (Prázdninový dům) Classic Holiday Home in Harz near Braunlage Ski Area. Classic Holiday Home in Harz near Braunlage Ski Area is set in Ilsenburg. The accommodation is 32 km from Braunlage. Ubytování Classic Holiday Home in Harz near Braunlage Ski Area se nachází ve městě Ilsenburg (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 874 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Festerling

Ferienhaus Festerling

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Festerling. Featuring a terrace, Ferienhaus Festerling provides accommodation in Ilsenburg with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienhaus Festerling se nachází ve městě Ilsenburg (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Bungalow in Ilsenburg with Meadow View

Cozy Bungalow in Ilsenburg with Meadow View

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy Bungalow in Ilsenburg with Meadow View. Located in Ilsenburg, Cozy Bungalow in Ilsenburg with Meadow View provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Cozy Bungalow in Ilsenburg with Meadow View se nachází ve městě Ilsenburg (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bungalow "Am Eichholz"

Bungalow "Am Eichholz"

Ubytování (Apartmán) Bungalow "Am Eichholz". Featuring a terrace, Bungalow "Am Eichholz" offers accommodation in Ilsenburg with free WiFi and mountain views. Ubytování Bungalow "Am Eichholz" se nachází ve městě Ilsenburg (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Apartment in Drubeck near Ski Area

Modern Apartment in Drubeck near Ski Area

Ubytování (Apartmán) Modern Apartment in Drubeck near Ski Area. Modern Apartment in Drubeck near Ski Area is located in Ilsenburg. The accommodation is 29 km from Braunlage. Ubytování Modern Apartment in Drubeck near Ski Area se nachází ve městě Ilsenburg (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Ilsenburg

Město Ilsenburg se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 30 hotelů a ubytování ve městě Ilsenburg.