Hledat

Ubytování

Ubytování město Iphofen

Ve městě Iphofen (Německo) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Iphofen

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Iphofen

Wenkheimer Hof Ferienwohnung

9,8

Wenkheimer Hof Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Wenkheimer Hof Ferienwohnung. Set in Iphofen in the Bavaria region, Wenkheimer Hof Ferienwohnung features a terrace and city views. Ubytování Wenkheimer Hof Ferienwohnung se nachází ve městě Iphofen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hein

9,8

Ferienwohnung Hein

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hein. Located 37 km from Rothenburg ob der Tauber, Ferienwohnung Hein offers pet-friendly accommodation in Iphofen. Ubytování Ferienwohnung Hein se nachází ve městě Iphofen (Německo - Bavorsko).

Winzerhof Düring

9,7

Winzerhof Düring

Ubytování (Penzion) Winzerhof Düring. Winzerhof Düring is offering accommodation in Iphofen. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Winzerhof Düring se nachází ve městě Iphofen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Die Gönothek - Ferienwohnungen

9,6

Die Gönothek - Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) Die Gönothek - Ferienwohnungen. Die Gönothek - Ferienwohnungen features city views, free WiFi and free private parking, located in Iphofen. Ubytování Die Gönothek - Ferienwohnungen se nachází ve městě Iphofen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Gästehaus Weigand

9,3

Weingut Gästehaus Weigand

Ubytování (Penzion) Weingut Gästehaus Weigand. Tento 4hvězdičkový penzion vhodný pro rodiny s dětmi se nachází v historickém centru města Iphofen, 15 minut chůze od vlakového nádraží, a nabízí vlastní... Ubytování Weingut Gästehaus Weigand se nachází ve městě Iphofen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rad Apartment Iphofen

9,3

Rad Apartment Iphofen

Ubytování (Apartmán) Rad Apartment Iphofen. Located in Iphofen, Rad Apartment Iphofen provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Rad Apartment Iphofen se nachází ve městě Iphofen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schweizer

9,3

Ferienwohnung Schweizer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schweizer. Ferienwohnung Schweizer is situated in Iphofen. The accommodation is 49 km from Schweinfurt. Ubytování Ferienwohnung Schweizer se nachází ve městě Iphofen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DAS KLEINE HOTEL IPHOFEN, Iphofens kleines Secret

9,1

DAS KLEINE HOTEL IPHOFEN, Iphofens kleines Secret

Ubytování (Hotel) DAS KLEINE HOTEL IPHOFEN, Iphofens kleines Secret. DAS KLEINE HOTEL IPHOFEN, Iphofens kleines Secret is offering accommodation in Iphofen. Ubytování DAS KLEINE HOTEL IPHOFEN, Iphofens kleines Secret se nachází ve městě Iphofen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof & Hotel Goldene Krone

8,8

Gasthof & Hotel Goldene Krone

Ubytování (Hotel) Gasthof & Hotel Goldene Krone. Set in Iphofen, Gasthof & Hotel Goldene Krone offers free WiFi throughout the property. Ubytování Gasthof & Hotel Goldene Krone se nachází ve městě Iphofen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut I Winzerhof Emmerich

8,8

Weingut I Winzerhof Emmerich

Ubytování (Bed and breakfast) Weingut I Winzerhof Emmerich. Located in Iphofen, 50 km from Schweinfurt, Weingut I Winzerhof Emmerich provides a restaurant and free WiFi. The bed and breakfast offers a terrace. Ubytování Weingut I Winzerhof Emmerich se nachází ve městě Iphofen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altstadthotel Bausewein

8,8

Altstadthotel Bausewein

Ubytování (Hotel) Altstadthotel Bausewein. Located in Iphofen, Altstadthotel Bausewein features a restaurant. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Altstadthotel Bausewein se nachází ve městě Iphofen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantik Hotel Zehntkeller

8,7

Romantik Hotel Zehntkeller

Ubytování (Hotel) Romantik Hotel Zehntkeller. Romantik Hotel Zehntkeller is located in Iphofen and features a garden and a terrace. Ubytování Romantik Hotel Zehntkeller se nachází ve městě Iphofen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 882 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Am Henkelsee

8,7

Ferienwohnung Am Henkelsee

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Am Henkelsee. Located in Iphofen in the Bavaria region, Ferienwohnung Am Henkelsee features a garden. Ubytování Ferienwohnung Am Henkelsee se nachází ve městě Iphofen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldhof-Iphofen

8,3

Waldhof-Iphofen

Ubytování (Apartmány) Waldhof-Iphofen. Set in Iphofen, 38 km from Bad Windsheim, Waldhof-Iphofen offers a garden and free WiFi. Ubytování Waldhof-Iphofen se nachází ve městě Iphofen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof zum Hirschen

8,3

Gasthof zum Hirschen

Ubytování (Hotel) Gasthof zum Hirschen. This traditional, family-run hotel is situated in the historic quarter of the Franconian wine-growing town of Iphofen, amid beautiful countryside in the... Ubytování Gasthof zum Hirschen se nachází ve městě Iphofen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Goldener Stern

8

Gasthof Goldener Stern

Ubytování (Penzion) Gasthof Goldener Stern. Gasthof Goldener Stern has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Iphofen. Ubytování Gasthof Goldener Stern se nachází ve městě Iphofen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Iphofen

Město Iphofen se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Iphofen.