Hledat

Ubytování

Ubytování město Johannesberg

Ve městě Johannesberg (Německo) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Johannesberg

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Johannesberg

Auberge de Temple

9,7

Auberge de Temple

Ubytování (Hotel) Auberge de Temple. Located in Johannesberg, Auberge de Temple features a restaurant, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. The hotel has family rooms. Ubytování Auberge de Temple se nachází ve městě Johannesberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Büttner Gasthof

9,1

Büttner Gasthof

Ubytování (Penzion – hostinec) Büttner Gasthof. Situated in Johannesberg, Büttner Gasthof has a restaurant, terrace and free WiFi throughout the property. The inn features family rooms. Ubytování Büttner Gasthof se nachází ve městě Johannesberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Restaurant Berghof

8,6

Hotel-Restaurant Berghof

Ubytování (Hotel) Hotel-Restaurant Berghof. Hotel-Restaurant Berghof se těší idylické poloze mezi lesy na okraji Johannesbergu. Ubytování Hotel-Restaurant Berghof se nachází ve městě Johannesberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SeminarZentrum Rückersbach

8,5

SeminarZentrum Rückersbach

Ubytování (Hotel) SeminarZentrum Rückersbach. Set on a hill in the Spessart Nature Park, this hotel features a large beer garden and a modern gym. Ubytování SeminarZentrum Rückersbach se nachází ve městě Johannesberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Büttner Stubn

Büttner Stubn

Ubytování (Apartmány) Büttner Stubn. Located in Johannesberg, 42 km from Bad Orb, Büttner Stubn provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Büttner Stubn se nachází ve městě Johannesberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Johannesberg

Město Johannesberg se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Johannesberg.