Hledat

Ubytování

Ubytování město Kalkar

Ve městě Kalkar (Německo) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kalkar

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kalkar

Ferienhaus am Wisseler See

9,9

Ferienhaus am Wisseler See

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus am Wisseler See. Featuring garden views, Ferienhaus am Wisseler See provides accommodation with free bikes and a patio, around 3.5 km from Wunderland Kalkar. Ubytování Ferienhaus am Wisseler See se nachází ve městě Kalkar (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Seestern

9,4

Haus Seestern

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Seestern. Featuring a restaurant, a shared lounge, and a garden, Haus Seestern provides accommodation in Kalkar with free WiFi and garden views. Ubytování Haus Seestern se nachází ve městě Kalkar (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zweitheimat

9,2

Zweitheimat

Ubytování (Apartmány) Zweitheimat. Set in Kalkar, 6 km from Wunderland Kalkar, Zweitheimat offers free WiFi and garden views. Ubytování Zweitheimat se nachází ve městě Kalkar (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Casa Markus Kalkar

9,2

Ferienhaus Casa Markus Kalkar

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Casa Markus Kalkar. Set in Kalkar, 1.5 km from Wunderland Kalkar, Ferienhaus Casa Markus Kalkar offers accommodation with a garden, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Ferienhaus Casa Markus Kalkar se nachází ve městě Kalkar (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Schoofs

8,9

Ferienwohnungen Schoofs

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Schoofs. Situated 2.4 km from Wunderland Kalkar, Ferienwohnungen Schoofs offers accommodation with a terrace, as well as a BBQ facilities and a garden. Ubytování Ferienwohnungen Schoofs se nachází ve městě (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Burg Boetzelaer

8,7

Burg Boetzelaer

Ubytování (Hotel) Burg Boetzelaer. Set in the town of Kalkar Appeldorn in the scenic Lower Rhine region, this carefully renovated, 13th-century castle boasts elegant rooms with amenities and... Ubytování Burg Boetzelaer se nachází ve městě (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GreenLine Landhaus Beckmann

8,6

GreenLine Landhaus Beckmann

Ubytování (Hotel) GreenLine Landhaus Beckmann. This 4-star country hotel lies 4 km from medieval Kalkar. It offers tastefully furnished accommodation with free internet and excellent local cuisine. Ubytování GreenLine Landhaus Beckmann se nachází ve městě (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Siekmann

7,9

Hotel Siekmann

Ubytování (Hotel) Hotel Siekmann. Located in Kalkar, Siekmann features free WiFi. Featuring a terrace, the property is located within 3.5 km of Wunderland Kalkar. Ubytování Hotel Siekmann se nachází ve městě Kalkar (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus-Kalkar

7,6

Ferienhaus-Kalkar

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus-Kalkar. Ferienhaus-Kalkar offers accommodation in Kalkar, 2.3 km from Wunderland Kalkar. Ubytování Ferienhaus-Kalkar se nachází ve městě Kalkar (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wunderland Kalkar

7,2

Wunderland Kalkar

Ubytování (Hotel) Wunderland Kalkar. Tento hotel se nachází v areálu zábavního parku Kernie's Familienpark s širokou škálou atrakcí a zábavy. Ubytování Wunderland Kalkar se nachází ve městě Kalkar (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kalkar

Město Kalkar se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Kalkar.