Hledat

Ubytování

Ubytování město Kallmünz

Ve městě Kallmünz (Německo) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kallmünz

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kallmünz

Schloss Raitenbuch

9,2

Schloss Raitenbuch

Ubytování (Hotel) Schloss Raitenbuch. Featuring a garden, Schloss Raitenbuch is located in Kallmünz. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Schloss Raitenbuch se nachází ve městě Kallmünz (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Im Malerwinkel Kallmünz

9,1

Pension Im Malerwinkel Kallmünz

Ubytování (Penzion) Pension Im Malerwinkel Kallmünz. Tento 3hvězdičkový penzion v Kallmünzu nabízí moderní pokoje a apartmány a bezplatné Wi-Fi připojení na internet. Ubytování Pension Im Malerwinkel Kallmünz se nachází ve městě Kallmünz (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zum Birnthaler

8,9

Zum Birnthaler

Ubytování (Penzion) Zum Birnthaler. Tento hotel ve venkovském stylu se nachází přímo na břehu řeky Naab a cyklotrase Five Rivers. Ubytování Zum Birnthaler se nachází ve městě Kallmünz (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 887 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zum Weißen Rössl

7,9

Zum Weißen Rössl

Ubytování (Penzion) Zum Weißen Rössl. Located beside the River Naab, this hotel in Kallmünz offers rooms and apartments with free Wi-Fi and a restaurant serving Mediterranean food. Ubytování Zum Weißen Rössl se nachází ve městě Kallmünz (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kallmünz

Město Kallmünz se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Kallmünz.