Hledat

Ubytování

Ubytování město Kallstadt

Ve městě Kallstadt (Německo) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kallstadt

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kallstadt

Ferienwohnung Knittel

9,6

Ferienwohnung Knittel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Knittel. Ferienwohnung Knittel is situated in Kallstadt. The air-conditioned accommodation is 37 km from Speyer, and guests benefit from private parking available... Ubytování Ferienwohnung Knittel se nachází ve městě Kallstadt (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Kallstadt

9,3

Ferienhaus Kallstadt

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Kallstadt. Ferienhaus Kallstadt is located in Kallstadt and offers a shared lounge. Ubytování Ferienhaus Kallstadt se nachází ve městě Kallstadt (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Kallstadt

9,2

Landhotel Kallstadt

Ubytování (Hotel) Landhotel Kallstadt. This hotel is quietly located in the centre of Kallstadt, surrounded by vineyards directly on the German Wine Route (Weinstraße). Ubytování Landhotel Kallstadt se nachází ve městě Kallstadt (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weinhaus Henninger

9,1

Weinhaus Henninger

Ubytování (Hotel) Weinhaus Henninger. Offering a wine bar and terrace, Weinhaus Henninger mixes rustic charm with modern amenities. Ubytování Weinhaus Henninger se nachází ve městě Kallstadt (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kallstadter Hof

9,1

Hotel Kallstadter Hof

Ubytování (Hotel) Hotel Kallstadter Hof. Tento 3hvězdičkový hotel s bezplatným Wi-Fi umožňuje bezplatné parkování a podává snídaně formou bufetu s regionálními specialitami z oblasti Porýní-Falc. Ubytování Hotel Kallstadter Hof se nachází ve městě Kallstadt (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cleo´s Hotel Kallstadt

8,6

Cleo´s Hotel Kallstadt

Ubytování (Hotel) Cleo´s Hotel Kallstadt. Cleo’s Hotel Kallstadt offers individually decorated rooms, a roof terrace, and guests are provided with free WiFi access. Ubytování Cleo´s Hotel Kallstadt se nachází ve městě Kallstadt (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weinkastell Zum Weissen Ross

7,8

Weinkastell Zum Weissen Ross

Ubytování (Hotel) Weinkastell Zum Weissen Ross. Centrally located in the village of Kallstadt, Weinkastell Zum Weissen Ross is set in a traditional old-timbered building. Free WiFi is available. Ubytování Weinkastell Zum Weissen Ross se nachází ve městě Kallstadt (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Knittel - [#124666]

Ferienwohnung Knittel - [#124666]

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Knittel - [#124666]. Ferienwohnung Knittel - [#124666] is set in Kallstadt. The air-conditioned accommodation is 37 km from Speyer. Ubytování Ferienwohnung Knittel - [#124666] se nachází ve městě Kallstadt (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kallstadt

Město Kallstadt se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Kallstadt.