Hledat

Ubytování

Ubytování město Kalterherberg

Ve městě Kalterherberg (Německo) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Kalterherberg

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Kalterherberg

Modern Mansion in Kalterherberg With Infrared Sauna

Modern Mansion in Kalterherberg With Infrared Sauna

Ubytování (Prázdninový dům) Modern Mansion in Kalterherberg With Infrared Sauna. Set in Monschau, Modern Mansion in Kalterherberg With Infrared Sauna offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Modern Mansion in Kalterherberg With Infrared Sauna se nachází ve městě Kalterherberg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Schröder.1

Holiday Home Schröder.1

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Schröder.1. Located in Kalterherberg in the North Rhine-Westphalia region, Holiday Home Schröder.1 has a terrace. Ubytování Holiday Home Schröder.1 se nachází ve městě Kalterherberg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Apartment in Monschau Eifel with Communal Garden

Modern Apartment in Monschau Eifel with Communal Garden

Ubytování (Apartmán) Modern Apartment in Monschau Eifel with Communal Garden. Modern Apartment in Monschau Eifel with Communal Garden is situated in Monschau and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Modern Apartment in Monschau Eifel with Communal Garden se nachází ve městě Kalterherberg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Schröder.2

Holiday Home Schröder.2

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Schröder.2. Located in Kalterherberg in the North Rhine-Westphalia region, Holiday Home Schröder.2 has a terrace. Ubytování Holiday Home Schröder.2 se nachází ve městě Kalterherberg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Kalterherberg

Město Kalterherberg se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Kalterherberg.